تاریخ درج خبر : 1394/06/22
کد خبر : ۵۱۷۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مهم‌ترین علل تاخیر واگذاری واحدهای مسکن مهر دهدشت کمبود آورده مردمی است

سرپرست نظارت مسکن مهر دهدشت با اشاره به آماه بودن 400 واحد مسکن مهر دهدشت گفت: مهمترین علل تاخیر واگذاری این واحدها کمبود آورده مردمی و نبود اعتبارات لازم برای محوطه سازی است.

سید فرج‌الله خشنودنژاد کل واحدهای مسکن مهر دهدشت را 912 واحد عنوان و اظهارکرد: از این تعداد 150 واحد به متقاضیان واگذار شده است.

وی با اشاره به پیشرفت 87 درصدی این واحدها، نبود اعتبارات لازم برای محوطه سازی و کمبود آورده مردمی را از دلایل به تاخیر افتادن دیگر واحدها به متقاضیان عنوان و تصریح کرد: در صورت پرداخت هزینه قانونی از طرف متقاضیان و آماده سازی محوطه تعداد 400 واحد در آینده ای نزدیک به متقاضیان واگذار خواهد شد.

سرپرست نظارت مسکن مهر دهدشت کوچک بودن سپتیک فاضلاب را از مهمترین مشکلات مسکن مهر عنوان و خاطرنشان کرد: در هفته آینده سپتیک بزرگتر با ابعاد جدیدتری طراحی و آماده تحویل خواهد شد.

خشنودنژاد اضافه کرد: انشعابات آب خط اصلی و فاضلاب همه واحدها به طور کامل اجرا و انشعابات فرعی و کنتور 150 واحد آن نصب شده است.

به گفته سرپرست نظارت مسکن مهر دهدشت انشعابات برق 250 واحد خط اصلی و تعداد 150 واحد کنتور و تابلوی برق نصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: انشعابات گاز خط اصلی و عملک های تمام واحدها به طور کامل اجرا شده است.

خشنود نژاد نداشتن اعتبار را از دیگر مشکلات مسکن مهر دهدشت عنوان و با بیان اینکه بسیاری از پیمانکاران بدون دریافت پول کار می کنند اضافه کرد: از این همه افراد ثبت نامی تنها تعداد انگشت شماری پیش قسط پول خود را تحویل داده‌اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد