تاریخ درج خبر : 1394/06/22
کد خبر : ۵۱۷۲۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جانباز لنده‌ای آسمانی شد

شیرو رحمت‌اللهی جانباز 45 درصد لنده‌ای پس از تحمل 30 سال‌ رنج و مشقت و زخم‌های کهنه‌ جنگ به دیار باقی شتافت.

 

شیرو رحمت‌اللهی 51 ساله از جانبازان هشت دفاع مقدس بوده که بر اثر جراحات ناشی از تیر و ترکش در کنج خانه روزگار سپری می‌کرد.

یادگاری دوران جنگ و بسیجیان حاضر در آن زمان تیر است و ترکش شیرو رحمت‌اللهی که 30 سال قبل در منطقه عملیاتی بدر بر اثر اصابت ترکش مصدوم شده بود، هنوز هم یار دیرین خود یعنی ترکش‌ها را در بدن به یادگاری داشته تا خاطرات جنگ را همیشه به همراه داشته باشد و امروز در اوج شدت جراحات و تحمل سال‌ها رنج و مشقت به دیار همرزمان شهیدش بشتابد.

این روز‌ها ترکش‌ها سر ناسازگاری با وی را در پیش گرفته بودند و جانباز 51 ساله را روانه بیمارستان‌ کرده‌ بودند و متأسفانه بیش از دو سال بود که به دلیل مشکلات حنجره و گلو تحت درمان، جراحی و شیمی‌درمانی قرار گرفته بود.

شیرو رحمت‌اللهی پرستوی پرشکسته و قهرمان دیروز، امروز با درد و رنج ناشی از بیماری و نگاه معصومانه و مظلومانه فرزندان خردسالش را به نظاره نشست و در سکوتی مهلک به دیار ابدی خود شتافت.

امروز شیر رحمت‌الهی به آرزوی دیرینه خود دست یافت و پس از تحمل سال‌ها رنج و مشقت به دیدار رفیقانش، همرزمان و همسنگرانش در بهشت جاوید شتافت.

آری شیرو رحمت‌اللهی که 24 ماه از عمر گران‌بهای خود را در جبهه‌های حق علیه باطل سپری کرد با زخم‌های بر تن خریده خود و 45 درصد جانبازی در گوشه بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

مراسم تشییع و تدفین این جانباز سرافراز امروز ساعت 18 عصر در گلزار شهدای لنده برگزار خواهد شد.

 

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد