تاریخ درج خبر : 1394/06/22
کد خبر : ۵۱۷۳۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

276 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان برپا می‌شود

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره) استان از برگزاری جشن عاطفه ها خبر داد و گفت: در جشن عاطفه های امسال 276 پایگاه ثابت، سیار، مساجد و مراکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک های مردمی در استان برپا می‌شود.
به گزارش سایت استان  به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سیدغلامرضا متقی درخصوص برگزاری جشن عاطفه ها گفت: سنت نیک جشن عاطفه‌ها، فرصتی است برای همه‌ی ما که مشارکت و همدردی خود را در خصوص یاری نیازمندان نمایان سازیم.

final (Copy)
وی بیان داشت: مهر فرارسید ، مهری که بوی مهربانی وعاطفه می دهد، بوی دفترهای تازه وبوی شادی، کودکان در این فصل شاد هستند، اما بعضی از دانش آموزان مهرشان بوی بهار نمی دهد ، دلشان بهاری است ، اما نداری و فقر شادی را از چهره آنها ربوده است.
متقی افزود: در همین راستا برماست که با بذل احسان و بخشش خویش دل کودکان فقیر را شاد کنیم و نیاز آنان را در حد توان خود برطرف نماییم.
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: روزهای 26 و 27 شهریورماه همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» در استان برگزارمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای دریافت کمک‌های مردمی276 پایگاه در سطح استان مستقر می‌شود، افزود: در 18مرکز نیکوکاری، 72 پایگاه ثابت، 47 پایگاه سیار، 62 پایگاه بسیج مردمی و 77 مسجد کمک‌های مردمی جمع‌آوری می‌شود.
متقی از تمامی مردم خیر و نیکوکار استان خواست تا با حضور در پایگاههای جشن عاطفه ها گل لبخند را بر لبان دانش آموزان نیازمند بنشانند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد