تاریخ درج خبر : 1394/06/23
کد خبر : ۵۱۷۳۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه قهرمان هم‌استانی پاورلیفتینگ آسیا از بی‌مهری مسئولان ورزش استان

احمد مهرابی‌زاده، قهرمان دهدشتی پاورلیفتینگ ایران و آسیا ، در مصاحبه ویدئویی با خبرگزاری تماشاگر به بیان متفاوتی از داستان زندگی اش پرداخت.

مهرابی زاده که قهرمانی ۵دوره پاورلیفتینگ قهرمانی کشور، قهرمانی و رکوردداری ۲دوره مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۰۹ هند و ۲۰۱۳ ایران و هم چنین قهرمانی سه دوره تورنمنت قهرمانی جهان در گرجستان،اکراین، فیلیپین را در کارنامه کاری خود دارد، متاسفانه همواره مورد بی مهری و بی توجهی مسئولین ورزشی شهرستان کهگیلویه و استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

این قهرمان دهدشتی مربی درجه ۲فدراسیون و داور درجه یک ملی فدراسیون است که در سال ۲۰۱۱ به داوری بین المللی در تایوان ورود یافته است.

وی دبیر و لیدر تیم های ملی پاورلیفتینگ و پرس سینه ایران به مدت ۳سال، نایب رئیس نماینده فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ در ایران و رئیس هییت پرورش اندام و بدنسازی کهگیلویه نیز بوده است.

مهرابی زاده که هم اکنون مصاحبه ویدئویی اش جزو پربازدید های این هفته خبرگزاری تماشاگر قرار دارد ضمن گلایه از بی مهری و بی توجهی مسئولین ورزش شهرستان و استان ، از سختی ها در راه رسیدن به موفقیت های ورزشی اش صحبت می کند و می گوید: از ۱۶ سالگی تقریباً دور از خانواده‌ بوده ام! در اتاق یک متر در دو متر زندگی می‌کردم و در باشگاه چایی می‌ریختم و جارو می‌کردم!

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد