تاریخ درج خبر : 1394/06/23
کد خبر : ۵۱۷۳۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

راهیابی 48 اثر تجسمی حوزه هنری استان به جشنواره‌ی تولیدات مراکز استانها

رئیس حوزه هنری استان از راهیابی 48 اثر از هنرمندان تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد به مرحله پایانی جشنواره تولیدات مراکز استانی حوزه هنری کشور خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان، علی هوشمند  ضمن اعلام این خبر گفت:این آثار در بخش های عکس،کاریکاتور، خوشنویسی، طراحی، تایپوگرافی،نقاشی ، تذهیب، طراحی پوستر و تصویر سازی می باشد.

dsx
وی ضمن اشاره به رقابت سنگین در جشنواره افزود: در بخش عکس 4 اثر، در کاریکاتور 15 اثر ، در خوشنویسی 7 اثر، در طراحی 3 اثر ، در نقاشی 7 اثر، در تذهیب 2 اثر ، در طراحی پوستر 8 و در تصویر سازی و تایپوگرافی هر کدام 1 اثر از سوی هیئت داوران جشنواره جهت حضور در بخش پایانی آن انتخاب و معرفی شدند .
هوشمند با بیان این که جشنواره تولیدات از مهم ترین رویدادهای فرهنگی و هنری کشور می باشد اضافه کرد: هنرمندان حوزه هنری در بخش های دیگر جشنواره نیز حضور موثری داشته اند و به زودی اخبار مربوط به بخش های دیگر نیز اعلام خواهد شد .
وی در پایان گفت: حضور این تعداد از آثار هنرمندان استان در جشنواره تولیدات بی سابقه بوده است و این اتفاق یک موفقیت بزرگ برای هنرمندان تجسمی استان است .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد