تاریخ درج خبر : 1394/06/29
کد خبر : ۵۱۷۴۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

«غریب پور» باز هم خبر حضورش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد

در حالی که تا انتخابات آتی مجلس در اسفندماه هنوز زمان زیادی باقی مانده است اما بازار شایعات و البته فعالیت های کاندیداهای این کارزار در استان گرم است. در یکی از این حواشی و شایعات از کاندیداهای احتمالی طیف اصلاح طلب در حوزه بویراحمد، نام خداداد غریب پور فرماندار یاسوج در دولت اصلاحات، مدیرعامل پتروشیمی شازند به میان می آید که از جمله افراد موثر و شناخته شده این جریان در استان است.

هر چند در ماه های گذشته بارها در سایت های خبری و محافل سیاسی این موضوع مطرح شده و هر بار غریب پور با قاطعیت تمام از اساس این مساله را تکذیب کرد.

وی در گفت و گو با سایت استان، درباره خبر اعلام کاندیداتوری خود گفت که این اخبار همچون دفعات قبل این خبر  کاملا بی اساس است.

وی در عین حال به یک جمله اکتفا کرد که «فقط آقای سید باقر موسوی»

به نظر می رسد به همین خاطر باید فعلا از مطرح کردن گزینه هایی مثل غریب پور خودداری کرد و تنها کاندیدای مورد نظر این جریان را سید باقر موسوی دانست. مسالهای که اگر چه روشن است اما گمانه هایی که پیرامون عملکرد شورای نگهبان در تائید صلاحیت ها وجود دارد می تواند صورت ماجرا را کمی دستخوش تغییر کند و لزوم وجود گزینه های دیگری را برای حضور در انتخابات از سوی جریان اصلاحات استان محتمل دانست. مسئله ای که مطمعنا بزرگان این جریان در کشور به فکر آن هستند و برای آن برنامه ای دارند. هر چند طبق گفته چند روز گذشته یکی از اعضای این تشکل تنها در استان بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد است که شورای مشورتی اصلاحات تشکیل نشده و علاقه مندان این جریان منتظر هستند هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  فقط مهندس غریب پور .نمایندگی که هیچ ایشان انشالا وزیر خواهد شد

 • بئاتریس گفت:

  غریب پور اصلا در حد نمایندگی مجلس و جانشینی سید باقر نیست.بیخود آدرس غلط ندهید

  • ناشناس گفت:

   لطفا توهین نکن ، مهندس غریپ بور یکی از بهترین افراد این کشور است ، و برای ما مایه افتخار است .

 • م گفت:

  هر چند که سید باقر موسوی هم اینک تمام قد در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده و مورد اقبال مردمی نیز هست . اما اگر بهر تقدیر وی از صافی شورای نگهبان عبور نکند . مهندس غریبپور می تواند تنها گزینه ای باشد که توان حضور در عرصه برای رقابت انتخاباتی را داشته باشد. قدر مسلم با توجه به توانمندی ایشان در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شانس پیروزی در انتخابات را دارد و می تواند در کمترین زمان فعالیت انتخاباتی قوی سبقت را از دیگر رقبا برباید و پیروز انتخابات باشد.چرا که وی 8 سال فرماندار شهرستان بویراحمد بوده بیشترین تعامل را با مردم شهری و روستایی داشته است

پربازديد