تاریخ درج خبر : 1394/06/23
کد خبر : ۵۱۷۴۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مشاور فرماندار کهگیلویه منصوب شد

مشاور فرماندار شهرستان کهگیلویه درامور بانوان با حکم علی پوزش ، عالی ترین مقام اجرایی دولت تدبیرو امید در شهرستان منصوب شد.

در بخشی از این حکم خطاب به سرکار خانم الهه شکیبابی آمده است: باعنایت به مراتب تعهد وتجارب ارزشمند وموثرشما درحوزه مسائل مربوط به امور بانوان واهمیت سیاست گذاری ،تلاش درجهت تحکیم وتعالی بنیان خانواده ،برقراری ارتباط مستمر با ادارات، بمنظور تبادل نظر وآگاهی از طرح ها وبرنامه ها به موجب این ابلاغ جنابعالی را به سمت مشاور اموربانوان فرماندار کهگیلویه منصوب می نمایم .

1442058745_img-20150912-wa0045

الهه شکیبایی از بانوان فعالان درعرصه های مختلف سیاسی اجتماعی درشهرستان میباشد وی دانش آموخته رشته کامپیوتر و دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته حقوق میباشد.

مشاور فرماندار کهگیلویه درامور بانوان ، دعوت از پژوهشگران بمنظور تحقیق،پژوهش ، بررسی و ارائه راهکار برای مقابله با معضلات امروزی جامعه از قبیل رشد صعودی و نگران کننده اعتیادو طلاق و از هم گسختگی کانون گرم خانواده در این شهرستان،ارتباط مستمر با نسل جوان دختران امروز ومادران فردا، برپایی کارگاه های آموزشی پژوهشی،توجه وتوسعه صنایع دستی درمیان بانوان با همکاری و همفکری اداره میراث فرهنگری وگردشگری شهرستان را از جمله برنامه های خود در آینده برشمرد.

1442050433_img-20150912-wa0042

منبع:راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد