تاریخ درج خبر : 1394/06/24
کد خبر : ۵۱۷۴۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مندنی‌پور: تصمیمی برای حضور در انتخابات مجلس ندارم

فعال سیاسی اصلاح‌طلب بویراحمد گفت: هیچ تصمیمی برای حضور در انتخابات آینده مجلس ندارم.
علی مندنی‌پور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا در انتخابات آینده مجلس به عنوان کاندیدای جریان سیاسی اصلاح‌طلب حضور پیدا می‌کنید؟ اظهار کرد: به ضرس قاطع اعلام می‌کنم که در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد.

mondanipor1
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب کهگیلویه و بویراحمد با توصیه به اصلاح‌طلبان، بیان کرد: امیدوارم مجموعه اصلاح‌طلبان در کنار هم و با هم و با گذشت از منافع فردی، خطی، باندی و گروهی فقط به دفاع از حقوق مردم فکر کنند و کسی انتخاب شود که آینده بهتری را برای مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا رقم بزند.
مندنی‌پور اضافه کرد: مردم در انتخابات تعیین کننده هستند و هر کسی را که مردم انتخاب کنند آن را به عنوان وکیل قبول داریم.
وی در پاسخ به این سئوال که وضعیت بویراحمد را نسبت به گذشته چگونه ارزیابی می‌‌کنید؟ با بیان اینکه شهرستان‌ بویراحمد در زمینه‌های مختلف رشد داشته است، اظهار داشت: شهرستان بویراحمد استعدادها و شایستگی‌های بیشتری از آن چیزی که مشاهده می‌کنیم، دارد.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: در رشد و توسعه استعدادها و فابلیت‌های شهرستان بویراحمد همه باید تلاش کنند و نماینده به تنهایی در این زمینه کاری نمی‌تواند انجام بدهد.
وی تصریح کرد: همه نیروهای سیاسی، تحصیل‌کرده و نخبه باید دست به دست هم دهند تا اقدام اساسی برای پیشرفت و توسعه شهرستان‌های بویراحمد و دنا صورت بگیرد.
مندنی‌پور گفت: امیدوارم آینده خوبی پیش‌رو مردم باشد و با توجه به وجود نیروهای جوان و تحصیلکرد بویراحمد جایگاه واقعی خود را متناسب با نامش بدست بیاورد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد