تاریخ درج خبر : 1394/06/24
کد خبر : ۵۱۷۴۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فرمانده نیروی زمینی ارتش به کهگیلویه سفر می‌کند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کهگیلویه از شرکت امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش سالانه امامزاده میرسالار (ع) خبر داد.

 

عبدالنبی صمدیان اظهار داشت: همایش تکریم و بزرگداشت امامزاده میرسالار (ع) هر ساله در روزهای منتهی به شهریور برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کهگیلویه با بیان اینکه این شهرستان از دیرباز پذیرای امامزادگان واجب‌التعظیم بوده است افزود: 77 امامزاده در شهرستان وجود دارد.

وی آشنایی با سیره امامزادگان را مهم خواند و تصریح کرد: این بزرگواران در طول تاریخ با مجاهدت‌های خود و با تحمل زحمات و صدمات بسیار زیاد آیین مقدس اسلام و معارف نورانی مکتب را تبلیغ و ترویج نموده و در این راه به شهادت رسیدند.

صمدیان برگزاری همایش سالانه امامزاده میرسالار (ع) را در راستای بزرگداشت این امامزاده و ترویج فرهنگ تکریم بقاع متبرکه دانست و گفت: هر ساله به همت سادات جلیل‌القدر میرسالار و با حضور مسئولان کشوری و استانی همایشی برگزار می‌شود.

وی با چشمگیر خواندن استقبال مردمی از این مراسم عنوان کرد: در بیست و نهمین همایش بزرگداشت امامزاده میرسالار (ع) که روز جمعه در صحن آن امامزاده برگزار می‌شود امیر سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سخنرانی خواهد کرد.

صمدیان افزود: این همایش با حضور مهمانان کشوری، استاندار، مسئولان شهرستانی و سادات میرسالار از استان‌های مختلف برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کهگیلویه با بیان اینکه امامزاده میرسالار (ع) در 95 کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان واقع شده است از همه ارادتمندان جهت شرکت در این مراسم دعوت کرد.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد