تاریخ درج خبر : 1394/06/24
کد خبر : ۵۱۷۴۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف و ضبط 5 قطعه تیهو و یک قلاده جوجه تیغی از متخلفین در گچساران

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران از دستگیری چهار نفر متخلف که با استفاده از سه قبضه اسلحه ساچمه زنی پنج قطعه تیهو و یک قلاده جوجه تیغی شکار کرده بودند خبر داد و گفت : متخلفین دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد، عبدال دیانتی نسب گفت : محیط بانان با گشت زنی های مداوم محسوس و نامحسوس خود وبا در دست داشتن کنترل منطقه موفق به شناسایی و دستگیری متخلفین شدند.

1 (2)
رئیس اداره محیط زیست شهرستان گچساران گفت : درپی گزارش مردمی مبنی بر ورود چندین نفر شکارچی به منطقه حفاظت شده مامورین یگان حفاظت به منطقه اعزام شدند.
دیانتی نسب به عکس العمل سریع یگان حفاظت این شهرستان اشاره کرد و گفت : محیط بانان پس از 2ساعت پیاده روی وارد کانون تخلف شدند و با گشت زنی های مداوم محسوس و نامحسوس خود کنترل منطقه را در دست گرفتند .
دیانتی نسب در خصوص نحوه دستگیری متخلفین توضیح داد و گفت : با تلاش زیاد و درگیری حدود یک ساعته بین مامورین و متخلفین سرانجام مامورین موفق شدندمتخفین را دستگیر و از آنها پنج قطعه تیهو شکار شده و لاشه یک قلاده جوجه تیغی را به همراه سه قبضه اسلحه ساچمه زنی کشف و ضبط نمایند.
دیانتی نسب افزود : هر چهار متخلف دستگیر وپرونده آنها جهت رسیدگی به مراجه قضایی ارسال شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد