تاریخ درج خبر : 1394/06/24
کد خبر : ۵۱۷۴۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جزئیات کامل ثبت نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی سراسری دانشگاه پیام نور استان

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان با انتشار اطلاعیه ای جزئیات کامل ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سراسری(کنکور و پذیرش براساس سوابق تحصیلی) را اعلام کرد.

به گزارش سایت استان، متن کامل اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بدین شرح است:

در خصوص پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1394 به استحضار می رساند: ثبت نام غیر حضوری پذیرفته شدگان ازتاریخ 25/6/94 لغایت29 /6/94 طبق جدول زمان بندی شده در سامانه خدمات آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می شود.

روند ثبت نام غیرحضوری وانتخاب واحد
ضمنا روند ثبت نام به شرح ذیل است:
1- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
1-1- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی گلستان شوند.
1-2- پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

زمان تشکیل پرونده حضوری
1-3- دانشجویان مطابق بر نامه اعلام شده از سوی مراکز و واحد ها، پس از انتخاب واحد جهت تشکیل پرونده حضوری از تاریخ 4/7/94 لغایت 29/7/94 به مرکز / واحد قبولی خود مراجعه می نمایند.
لینک سایت مراکز وواحدهای استان کهگیلویه و بویراحمد
یادآوری مهم: دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشندو تغییر آن فقط پس از کسب شرایط تغییر رشته طبق مقررات امکان پذیر می باشد.

– مدرک کاردانی دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته(فاقد مدرک پیش دانشگاهی)، به جای مدرک پیش دانشگاهی ملاک عمل واقع شود.
بدیهی است واحدهای گذرانده شده در دوره کاردانی این دسته از داوطلبان قابل معادلسازی نمی باشد.

معادلسازی
– طبق ماده 28 آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کاردانی و کارشناسی مورد تائید دارند(به غیر از مدارک بند4 ) و متقاضی تطبیق واحد هستند، مقتضی است تقاضای کتبی و ریز نمرات تائید شده خود را حداکثر تا پایان اولین سال پذیرش ( دونیمسال) به آموزش مرکز/واحد ارائه کنند؛ تا مطابق پیوست شماره 4 آیین نامه آموزشی مقطع کارشناسی (مصوب 20/12/91) در مرکز /واحد رسیدگی شود.

وضعیت پیش دانشگاهی
– تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ 31/6/94خواهد بود و برای پذیرفته شدگانی که موفق به اخذ مدارک مذکور با تاریخ دانش آموختگی فوق نشده اند به هیچ عنوان تایید نهائی ثبت نام به عمل نمی آید.
– برای پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 31/6/94 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تا30/11/94مهلت داده می شود تا مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنند. ازاین دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل آمده وپس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام آنها قطعی می گردد. ضمنا نیمسال اول 95-94 برای ایشان مرخصی تحصیلی درج می گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد