تاریخ درج خبر : 1394/06/25
کد خبر : ۵۱۷۵۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

4 مهر آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد

معاون فرهنگی، مطبوعاتی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 4 مهر آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کهگیلویه و بویراحمد است.

 

آزاد خردمند با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات، نشریات و نمایندگی خبرگزاری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با همکاری خانه مطبوعات فرهیختگان استان و با هدف تشویق و ترغیب اهالی رسانه، شناسایی نخبگان رسانه‌ای و معرفی رسانه‌های برتر استان جشنواره مطبوعات در دو بخش مکتوب و مجازی در سال جاری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی، مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدیران مسئول، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، خبرنگاران، عکاسان مطبوعاتی و نمایندگی خبرگزاری‌های استان می‌توانند آثار برتر خود را اول فروردین 92 تا پایان مرداد سال 94 به دبیرخانه جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد معاون فرهنگی مطبوعاتی ارسال کنند.

وی با اشاره به محورهای برگزاری این جشنواره افزود: محورهای این جشنواره در قالب خبر، گزارش، مصاحبه و میزگرد، سرمقاله، تیتر، صفحه آرایی، طنز و مقاله با رویکرد نقد، تحلیل و تفسیر برگزار می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: این جشنواره همچنین دارای بخش ویژه در زمینه ترویج فرهنگ اهل بیت (ع)، حجاب و عفاف و شعار سال 92 “حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی”شعار سال 93 ” اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” و ” دولت و ملت همدلی و همزبانی” سال 94 است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در این بخش‌ها ارائه کنند.

خردمند تصریح کرد: مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره مطبوعات، نشریات و نمایندگی خبرگزاری‌های استان چهارم مهرماه است که از پنجم تا هشتم مهرماه داوری این جشنواره انجام می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزیدگان این جشنواره به جشنواره کشوری مطبوعات، نشریات و خبرگزاری‌های کشور در تهران راه پیدا می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات خانه مطبوعات استان اشاره کرد و گفت: زمان ثبت‌نام در خانه مطبوعات استان فردا چهارشنبه (25 شهریور) به پایان می‌رسد و علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در انتخابات خانه مطبوعات با در داشتن مدارک لازم به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

این مسئول عنوان کرد: انتخابات خانه مطبوعات برای مشخص شدن اعضای جدید، هفت مهرماه سال جاری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد