تاریخ درج خبر : 1394/06/26
کد خبر : ۵۱۷۵۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -
محمود منطقیان:

کاندیدا نیستم؛ تابع نظر اکثریتم/ شورای اصلاحات تائید کند، وارد انتخابات می‌شوم

محمود منطقیان که او را به عنوان یکی از نیروهای قدیمی و شاخص اصلاح‌طلب در شهرستان کهگیلویه، می‌شناسند، درmantghian گفتگو با سایت استان، پیرامون زمزمه‌های حضورش در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن گلایه از انعکاس غیرواقعی مطالب، گفت: بنده به امانتداری در نقل قول و خبر رسانی اعتقاد دارم ولی متاسفانه سخنان بنده در رابطه با حضور در انتخابات مجلس را خوب پوشش نداده‌اند و آن را مترادف با اعلام کاندیداتوری دانسته اند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: بنده در گذشته و اکنون یک سخن بیشتر نگفته‌ام و آن هم اینکه بنده تابع نظر جمعی و انتخاب اکثریتی جمع مشورتی بزرگان اصلاحات در شهرستان هستم. یعنی اگر من را به این عنوان معرفی کردند، در خدمت مردم و دوستداران جریان اصلاحات هستم و هر تصمیم دیگری هم بگیرند بنده تابع نظر اکثریت و خردجمعی افراد شاخص جریان هستم.

وی اضافه کرد: بنده هیچ گاه به خودی خود این حرف را نمی‌زنم که قصد کاندیداتوری دارم و اعلام حضورم منوط به رای و نظر جمع مشورتی است. البته جمعی که از افراد شاخص و مورد وثوق جریان اصلاح‌طلبی باشد.

وی با انتقاد از نشست‌های محفلی گروه‌های کوچک و غیر شاخص در جریان اصطلاحات، اضافه کرد: متاسفانه شنیده می شود که تعدادی از افراد در یک جایی جمع می‌شوند و خودشان را جمع مشورتی اصلاحات می‌نامند و انتظار دارند برای دیگران تصمیم گیری کنند که ما این کار را قبول نداریم. در جمع مشورتی باید همه نظرات و افراد شاخص جریان حضور داشته باشند تا بتوان به کارایی و نفوذ رای آن جمع اعتماد کرد.

این چهره شاخص اصلاحات، در خصوص دلایل عدم اجماع اصلاح‌طلبان شهرستان کهگیلویه در دوره های گذشته، اظهار کرد: متاسفانه تشکیل شورای مشورتی در استان ما به دلایل متعددی از جمله مسائل قومی قبیله‌ای و معضلات منطقه‌ای کار چندان آسانی نیست و همیشه یک عده‌ای از تصمیمات جمعی ناراحت می‌شوند و تکروی می‌کنند که از این بابت نیز هزینه‌های زیادی متحمل شده‌ایم. اعتقاد بنده این است که باید به خردجمعی و رای نهایی شورای مشورتی تمکین و از منیت و تکروی دوری کرد تا به موفقیت رسید.

منطقیان گفت: البته نظر بنده این است که فعلا موقع این کار نیست که جمع مشورتی تشکیل شود و یک نفر را مشخص کنند، بلکه بهتر است فعلا اجازه دهیم افرادی که در خود این توانایی را تشخیص می دهند وارد عرصه شده و ثبت نام کنند، بعد از تائید صلاحیت‌ها بهتر می‌توان درباره تشکیل شورای مشورتی و انتخاب یک نفر برای کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان اقدام کرد. مردم هم در آن شرایط بهتر این اتفاق را می پذیرند و انشاالله نتیجه بهتری گرفته می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهار گفت:

    امیدوارم بر روی اقای دکتر علی علیزاده ارن اجماع کنید که حقوق خونده و به قوانین بیش از همه وارد هست امیوارم کسی که رشته تحصیلیش به دولت و کارهای دولت بستگی ندارد رو در میدان نفرستید

  • اصلاح طلب سابق بریده امروز گفت:

    جناب منطقیان واقعا از این صحبت شما خیتی ناراحتم .خواهشا با کدام سبقه می خواهید در انتخابات شرکت کنید شما و جناب لاهوتی تشکیلات چب را در دهدشت نابود کردید کاری کردید که اکثریت نیروها به بزرگواری رای دادن و الان هم در رودربایستی ایشون هستند و قصد برگشت ندارن .خواهشا اگر اصلاح طلبان تتهران هم روی شما اجماع کنند کسی دیگر به شما رای نمی دهد .دهدشت به یک نیروی جوان با تححصیلات عاللیه که در تهران هم نفوذ داشته باشد احتیاج دارد نه شما و جناب لاهوتی که هر دو از رفوزه ها و ورشکسته های سیاسی

  • دهدشتی گفت:

    باسلام خدمت استاد عزیز وهمه ی اصلاحاتی ها:نظر جمعی که نتیجه اش مدیر آموزش وپرورش دهدشت است نظری است که قابل اطمینان نیست و به سر منزل مقصود نمی رسد.

پربازديد