تاریخ درج خبر : 1394/06/25
کد خبر : ۵۱۷۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بهسازی و آسفالت ۳۰ کیلومتر از راه روستایی زیلایی – بردپهن

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد از بهسازی و آسفالت ۳۰ کیلومتر از محور ارتباطی زیلایی – مله خویش- موشمی – بردپهن از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.
به گزارش  سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، حسن فدایی گفت: پروژه اجرای بهسازی و آسفالت راه روستایی زیلایی – مله خویش- موشمی به طول ۳۰ کیلومتر با اعتباری حدود ۵۵میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
فدایی اولویت ساخت راه روستایی را برای روستاهای با جمعیت بالای ۵۰ خانوار اعلام کرده و افزود: ۷ کیلومتر از این محور تا مرز چهار محال بختیاری اماده اسفالت می‌باشد که در صورت تخصیص اعتبار، عملیات راهسازی و بهسازی این قطعه در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفته و به انجام خواهد رسید.
وی با اشاره به صعب العبور بودن منطقه تأکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع تلاش شد تا قبل از فرارسیدن فصل بارش و زمستان ا این محور ارتباطی جهت رفاه حال روستائیان آسفالت شود تا ساکنان روستا‌ها به راحتی و با آسایش خاطر در آن‌ها تردد کنند.
فدایی تعداد روستاهای بهرمند از این محور ارتباطی را بیش از ۲۰ روستاعنوان کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد اولویت اداره راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد را نگهداری راه‌های موجود و توسعه راه‌های روستایی از طریق احداث، بهسازی، مرمت و روکش محورهای روستایی قدیمی و خدمت رسانی به روستاییان اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد