تاریخ درج خبر : 1394/06/25
کد خبر : ۵۱۷۵۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انتخاباتی قوام فروزان درباره انتخابات حوزه گچساران و باشت

قوام فروزان معاون محاکم تهران بیانیه‌ زیر را در خصوص انتخابات در حوزه گچساران و باشت منتشر کرد:

به نام خدا
*سپاس نامه*

مقام معظم رهبرى : ” نتیجه هر انتخابات نیز مانند تک تک آراى مردم حق النّاس است و با همه وجود از این حق ملت دفاع خواهد شد . “(١٣٩۴/٠۶/١٩)

وقتی با مردمی روبرو می شوی که محبت شان را بی دریغ نثار تو می کنند حیران می مانی، حیران از این همه محبت و اظهار لطف از جانب مردمی که تو را به خویش می خوانند شاید مرهمی باشی بر زخم هایشان ، درمانی باشی بر دردهایشان و نیز آرامشی باشی بر اضطراب هایشان.
منشأ این حیرانی ، مردمی است که همواره مرارت ها و تلخی های زندگی را به کور سوی امیدی برای نجات، صبوری می ورزند ، شاید درنگی بیاسایند. آنها برای همین آسودن است که به کنش سیاسی دست میزنند، نمی خواهند سیاست را به بی کنشی وانهند زیرا تنها راه نجات را حضور در میدان سیاست می دانند، میدانی برای تحقق عدالت و انصاف، آنها حق دارند خود را از حاشیه به متن بدل کنند تا دیده و شنیده شوند.

بر بنیان چنین نگاهی، نگارنده این سطور که از سوی دوستان ، همفکران و جریان های سیاسی و نیز اصناف و طوایف در حوزه های انتخابیه ی شهرستان های گچساران و باشت به حضور در صحنه انتخابات دعوت گردیده، بر خود لازم می داند تا نکاتی را محضر این عزیزان به احترام بیان نماید تا که قبول افتد و چه در نظر آید.
بنا به منویات مقام معظم رهبرى حضور در انتخابات و اعلام کاندیداتوری منوط به وجود ضرورتی خاص خواهد بود و درست وجود همین ضرورت است که حضور یا عدم حضور نامزدی را در صحنه انتخابات توجیه پذیر و یا توجیه ناپذیر می سازد. اینجانب در مدت زمانی که با درخواست های مکرر شما مردم عزیز روبرو بوده واز این کوچکترین خدمتگزارتان؛ دعوت به حضور نموده اید ضمن احترام و رعایت ادب و شرمندگی در برابر محبت های بی دریغ شما تا کنون چنین ضرورتی را احساس ننموده ولی چنانچه تحت هر شرایطی،در هر حوزه ی انتخابیه ای چنین ضرورتی احساس شود و به حضور نگارنده برای انجام این مسؤلیت خطیر اجتماعی نیاز مبرمی افتد با وجود تبلیغات زود هنگام کاندیداهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی و نبود فرصت و مجال کافی به منظور رایزنی و جلب موافقت مقامات مافوق و نیز رعایت تشریفات و سلسله مراتب اداری از حضوریافتن درصحنه انتخابات و ادای دین نسبت به شهروندان عزیز لحظه ای دریغ نخواهم ورزید؛هرچند “مجال بی رحمانه اندک باشد و واقعه سخت نامنتظر . ” اتخاذ چنین تصمیمی تنها به نکات یاد شده برنمی گردد بل موارد دیگری نیز وجود دارد که در شرایط کنونی ضرورتی به بیان آنها نیست و چنانچه موانع مفقود و مقتضی موجود باشد به استحضار شما مردم نجیب و شریف خواهد رسید.
در پایان بر خود لازم می دانم از حسن اعتمادی که دوستان، عزیزان و بزرگان به بنده ابراز داشته اند سپاسگزاری و متعاقبا مراتب ویژه ی قدردانی و سپاس خود را حضورا تقدیم خواهم نمود.

با تشکر فراوان ارادتمند مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت
*قوام فروزان*
“بیست و سوم شهریور هزار و سیصد و نود و چهار خورشیدى”

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  با سلام ،
  با شنیدن زمزمه هایی از نام فروزان و احتمال کاندیداتوریش در حوزه باشت و گچساران نا خود آگاه لبخندی از شادی بر لبانم جاری شد .
  از سالها پیش هرجا نامش را شنیده بودم جز خیرخواهی ، مردمداری ، خوشرویی ، اعتماد به جوانان ، حق محوری و خدمت کسی چیزی از اوی ندیده بود ، او را کاریزما میخواندند .
  با خود گفتم خوب مردم هم از این بازیها خسته شده اند که بدنبال فردی میانه رو رفته و از وی تقاضای حضور در صحنه را دارند ، از بینشهای مردم خوشم آمد . فهمیده اند که فقط فردی مستقل از باند بازی و قومیت گرایی در پی خدمت به ایشان خواهد بود ، زیرکی دیگرشان که باعث تعجب بیشترم شده بود انتخاب فردی بود که به خدمترسانی بی مزد و منت شهره بوده و تلاشهایش در جهت رشد و پیشرفت مردم استان غیر قابل انکار . میدانستم و میدانم که ارتباطات گسترده اش در سطوح مختلف ملی و فرا ملی یقینا در راستای نیل به اهداف بزرگ و پیشرفت و اعتلای استان مثمر ثمر خواهد بود . دانستن اینکه مردم فهمیده ، عاقلانه و بدور از جناح بندیهای سیاسی و باند بازی و قومیت گرایی از ایشان دعوت بعمل آورده اند شادیم را دو چندان میکرد .
  در این میان بودند افرادی که چون موقعیت خود را که از طریق لیدری فلان شخص بدست آورده بودند در خطر می دیدند و تاب حضور این اعتدالگرای کاریزما و افکار انسان دوستانه اش که بر پایه اعتدال استوار بود را نداشتند ، به فرافکنی و پخش شایعه و تخریب این چهره ملی پرداختند ، که الحمدلله با شناخت مردم از فروزان این اقدامشان که در جهت فریب سیاسی چند باره مردم بود نا موفق ماند و خوشبختانه چهره واقعی شان به مردم نشان داده شد .
  اما متاسفانه این شادیها با درج خبر عدم تمایل به حضور شان با توجه به منویات مقام معظم رهبری موقتا به پایان رسید .
  امید است با توجه به این مهم که ایشان سرمایه ملی و افتخار لر زبانان غیور استانمان هستند ،حال که نیاز به حضور در این حوزه را بر خود ندیده اند ، کمبود و ناتوانی موجود در دیگر حوزه های انتخاباتی را مشاهده و در راستای رفع این مشکلات با اعلام کاندیداتوری خویش برآیند .
  رواق منظر چشم من آشیانه توست / کرم نما و فرود آ …

 • محمد گفت:

  درود بر شما

پربازديد