تاریخ درج خبر : 1394/06/25
کد خبر : ۵۱۷۵۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری:

ائمه جمعه فراجناحی عمل کنند

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گفت: نماز دشمن شکن و وحدت آفرین جمعه متعلق به همه آحاد ملت و همه جریانهای سیاسی درون نظام اعم از اصول گرا و اصلاح طلب بوده و انتظار مردم از ائمه جمعه این است که محور وحدت بوده و فراجناحی عمل کنند.

جلیل حسنی در خصوص حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در جلسه حزبی اصولگرایان به خبرنگار سایت استان گفت: طبق فرموده و حتی سیره عملی مقام معظم رهبری در مواقع لزوم باید ملاکها و معیارهای یک انتخاب اصلح و خوب برای مردم تبیین شود نه اینکه افراد، محور تجمع و تصمیم‌گیری برای یک جریان خاص باشند و در مجامع عمومی علنا و با حضور رسانه های جمعی اعلام موضع و دقیقا مصادیق تبلیغ شود.

hasani

وی به نقش مهم و حساس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مبنی بر رهبری، هدایت و جهت‌دهی افکار عمومی اشاره کرد و بیان داشت: ممکن است منع و صراحت قانونی قانونی وجود نداشته باشد اما انتظار عمومی این است که افرادی که در این جایگاهها هستند همچون گذشته نقش محوری و  پدری خود را ایفا و چترگسترده وحدت آفرینی را برای همه مردم بگسترانند.

حسنی با بیان اینکه بزرگان استانی و کشوری باید در این زمینه به همه ما رهنمون داده و تعیین تکلیف کنند تصریح کرد: با این وجود همچنان ائمه جمعه و بخصوص رئیس محترم شورای سیاست‌گذاری را فراتر از وارد شدن به مسایل جزیی و حزبی می‌دانیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چرام. گفت:

    واقعا که امام جمعه ها شورشو در اوردن.یکی نیست که بگه اقای صلواتی و اقای تظری این همه گرد خاکی که پشت تریبون نماز جمعه میکنید فردا روز به قول خودتون تو اخرت چی باید جواب ملت رو بدین.نکنه اخرتی نیست و مردم رو دست انداختین………

  • ناشناس گفت:

    برادر جان از لحاظ قانونی وظیفه ایشان حکمیت بین یک گروه.حزب .جریان سیاسیو… میباشد و هیچ اشکالی هم ندارد.

پربازديد