تاریخ درج خبر : 1394/06/27
کد خبر : ۵۱۷۷۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

جذب راننده بیل مکانیکی در آبفای شهری دهدشت

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آبفای شهری استان از جذب یک نفر راننده بیل مکانیکی برای خدمت در آبفای شهری دهدشت از طریق آزمون کتبی و عملی خبر داد.
علیرضا جنتی با اشاره به شرایط عمومی متقاضیان عنوان کرد: دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر در یکی از رشته های فنی و مدرک ویزه بیل مکانیکی، حداکثر سن 30 سال، قبولی در آزمون کتبی و عملی، عدم اعتیاد و سوء پبسینه، سلامتی کامل روحی و جسمی، بومی استان و تابعیت جمهوی اسلامی ایران و تعهد محضری مبنی بر خدمت ده ساله در شهر دهدشت از شرایط حضور در این آزمون دانست.
وی با بیان اینکه جذب این راننده بصورت حجمی و زیر نظر شرکت پیمانکارحجمی طرف قرار داد آبفای استان خواهد بود، گفت: متقاضیان مدارک مورد نیاز را که شامل کپی صفحات شناسنامه، کپی کارت پیان خدمت، مدرک ویژه بیل مکانیکی، کپی کارت ملی، کپی مدرک تحصیلی، دو قطعه عکس 3*4 و درخواست کتبی است به معاونت برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب شهری استان واقع در بلوار ارم تحویل و رسید دریافت نمایند.
جنتی با بیان اینکه مدارک مورد نیاز باید برابر با اصل باشند، تصریح کرد: افراد متقاضی می باید مدارک خود را از تاریخ 28 /6 /94 تا 1/7/94 به معاونت برنامه ریزی آبفای استان تحویل دهند.
وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری آزمون نیز متعاقبا اعلام خواهد شد، عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان در راستنای اجرای عدالت و جلوگیری از تبعیض، هرگونه جذب نیرورا از طریق برگزاری آزمون و با اطلاع رسانی و آگهی عمومی انجام خواهد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد