تاریخ درج خبر : 1394/06/28
کد خبر : ۵۱۷۸۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

عدل هاشمی: بحث اقتصادی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار خواهم داد

12345

عدل هاشمی با حضور تعدادی از اهالی یکی از روستاهای اطراف دهدشت در یک منزل شخصی در کوی آزادگان دهدشت با طرفداران خود نشستی داشته است.

هاشمی در این نشست که روز گذشته برگزار شد، بیش از آنکه در مورد انتخابات و رقبای احتمالی خود صحبت کند در مورد نتیجه نهایی انتخابات و اینکه مهمترین اصل، اتحاد و با هم جلو رفتن می باشد سخن گفت.

وی همچنین به رکود اقتصادی در شهرستان اشاره داشته و در این خصوص گفته است ایده های جدیدی جهت رونق اقتصادی شهرستان دارد و عنوان کرد بحث اقتصادی را سرلوحه فعالیت های خود قرار خواهم داد.

ایشان با اشاره به فعالیت خود در سازمان اوقاف گفت: در این سازمان بوده ام و دیدم که وقف هایی که در سال های گذشته در سطح کشور صورت گرفته است اکنون چه نتایجی برای مردم و کشور داشته و تصمیم گرفته ام عمرم را وقف مردم کنم.

عدل هاشمی افزود: همه می دانند من در این ۳۵ سال خدمت لحظه ای خود را از مردم جدا نکرده ام و مانند برخی ها نیز سرمایه گزاری شخصی نکرده ام و در آینده نیز فارغ از هر نتیجه ای در خدمت مردم خواهم بود.

در این جلسه بحثی از رقبای احتمالی و موضوع رد یا تایید صلاحیت شدن این کاندیدای اصولگرا به میان نیامد.

منبع:راه ملت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهندس اقتدار می‌گه:

  شن های آنچنانی و خرج های چند صد میلیونی و ماشین های میلیاردی!!!کاش پول یه شب نشینی رو خرج فقرا میکرد!با این همه اختلاف سطح زندگی با مردم چطور از حاجی انتظار داریم شرایط ما رو درک کنه؟هاشمی و اطرافیانشون از جنس ما نیستند.درود بر بزرگواری و خانواده پاکش که از خون و جنس همین مردمند

 • صابر می‌گه:

  مرد بزرگ زحمت کش ودلسوز فقط حاج عدل هاشمی

 • علیرضا می‌گه:

  زنده باد حاج عدل

 • ناشناس می‌گه:

  جون خوت اگر رفتی مجلس، بیشتر ازبزرگواری چه داری بگی… غیر از اینکه ازرو کاغذ بخونی

 • سعید می‌گه:

  در جواب دلگیر از سوق.عزیزمن شما مگه این سی و پنج سال خواب بودید مخصوصا دورههای اقای موحد که صددرصد بهش رای میدادید.باور کن بزرگواری بخاطر صدقه سرش داد تا درستش کنند و گر نه خلایق هر چه لایق

 • دلگیر از سوق می‌گه:

  روبان وقیچی افتتاح جاده سوق 12 سال است که بر اثر بی کفایتی مسئولین استان ازجمله نماینده مجلس درشهرستان ،استانداران ،ومدیران کل اداره راه وشهرسازی در 10سال گذشته ، که فقط برسجاده بزرگواری نماز می خوانند وقبله کارییشان دستورات ایشان است ،خاک می خورد وان چه که برای مردم سوق دارد مرگ ماهیانه عزیزان این شهر است

 • ناشناس می‌گه:

  البته که شماکارهایی کردیدوجای تقدیرهم داردامابرای ادم های خاص واهداف خاص وقشرمهم تحصیل کرده وکارامدی رابرای این روزفراموش کردی!!.سردارمگوسرمایه نداری مردم تیزبین می خندندایاخانه های میلیاردی وماشین های انچنانی اقازاده سرمایه نیستندایا …………… راازیک کارگر ……….. ساده باده هالودروبولدزروخانه های میلیاردی به عرش اعلی رساندن سرمایه نیست! ازسرمایه اشباع شدی وسرمایه قدرت می اورداگربه قدرت برسی!!!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس می‌گه:

  پیام کیانی میگه سردار پیمانکار حرف از اقتصاد استان محروم ما بزن.

 • کیانی می‌گه:

  جناب هاشمی اینکه شما قصد دارید به هر شکل وارد مجلس بشوید اصلا زیبنده یک پاسدار و رزمنده نیست . اگر بحث عدم سرمایه گذاری شما را به مردم سیستان و خراسان و روستاهای اردبیل بگویید شاید بپذیرند اما چگونه انتظار دارید مردم کهکیلویه قبول کنند این حرف شما را ؟ حتما این همه ماشینهای مدل بالا و ساختمانهای شیک و نوساز در دهدشت و شهرهای مختلف کشور توسط غول چراغ جادو به شما و داماد و برادر زاده ها و بستگان شما هدیه شد . گیریم که مردم نجیب کهکیلویه هم بپذیرند این دروغ را ، جواب خدا را در قیامت چه خواهید داد؟

 • سید علی اکبر موسوی می‌گه:

  گذشته از هر جناح و باند سیاسی افرادی باید به مجلس راه پیدا کنند که دارای ویژگیهایی همچون محبوبیت در بین اقشار جامعه، دگر خواهی بجای خودخواهی، مانع رانت و فساد، فردی علمی، دارای نفوذ منطقه ای، ملی و فرا ملی باشد: افرادی همچون دکتر مصطفی تقوی، سردار هاشمی و مهندس رستاد

 • ناشناس می‌گه:

  پول و سیم و پورشه و اب طلا
  مردم بیچاره دهدشت ما

 • سعید می‌گه:

  سردار پیمانکار خواهشا برید دنبال همان پول پارو کردنتان و پیمانکاریتان.خداوکیلی با پول اتومبیلهای فرزندانت میشود صد تا جوان را گذاشت سر کار خانه هایت که فبها…….

 • ناشناس می‌گه:

  تو این چند سال غیر از خودت و نزدیکانت رو به عرش رساندی

 • ناشناس از سوق می‌گه:

  برادر هاشمی اگر در این برهه واقعا هدفت خدمت رسانی به مردم هست هزار جای خدمت رسانی.چرا فقط دوست داری تو مجلس خدمت بکنی…

 • همشهری می‌گه:

  مرد غیره خوت سردار سازندئگی…بقیهههههه
  دریغ از دوشاخ کلو

200x208
200x208