تاریخ درج خبر : 1394/06/29
کد خبر : ۵۱۷۸۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون استاندار: جشنواره تابستانه یاسوج در معرفی استان موثر است

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری جشنواره تابستانه یاسوج در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان را موثر دانست.

پژمان نیک‌اقبالی در مراسم اختتامیه اولین جشنواره تابستانه یاسوج که با حضور معاون سیاسی استاندار، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، حراست میراث فرهنگی، معاونین میراث فرهنگی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی جشنواره تابستانه یاسوج اظهار کرد: با توجه به استقبال خوب مردمی از این جشنواره برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌تواند در جذب گردشگر در سنوات آینده موثر واقع شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: روزی که هدف جشنواره تابستانه در کارگروه گردشگری استان مطرح شد، امروز با توجه به آنچه که دیده ‌می‌شود و اقداماتی که صورت گرفته باید گفت که این جشنواره به بخش عمده اهداف خود رسیده است.

نیک‌اقبالی استقبال خوب مردمی و حضور گردشگران متعدد از استان‌های مختلف کشور را نشان از اجرای خوب اولین جشنواره تابستانه یاسوج عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه اولین سال اجرایی بود در نوع خود خوب و بی‌نظیر بود.

این مسئول در ادامه با اشاره به مشارکت خوب بازار در اولین جشنواره تابستانه یاسوج اذعان کرد: استقبال خوب مردمی از جشنواره، اجرای برنامه‌ها و مشارکت بازار در بخش‌های مختلف رضایت‌بخش بوده که امید می‌رود در سال آینده با گستردگی بیشتر و بهتری اجرا شود.

وی اذعان کرد: با برگزاری اولین جشنواره تابستانه یاسوج و اجرای برنامه‌های متعددی که گردشگران زیادی در این برنامه‌ها حضور داشتند می‌تواند در راستای معرفی استان کهگیلویه و بویراحمد موثر واقع شود که با جذب گردشگر شاهد رونق گردشگری با سود بالا در استان خواهیم بود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به حضور بیش از یک میلیون گردشگر و مسافر در عید فطر امسال اشاره کرد و گفت: این تعداد مسافر و گردشگر در مناطق مختلف استان نشان از شناخته شدن استان در بین دیگر استان‌هاست که برگزاری چنین جشنواره‌هایی به معرفی بیشتر استان کمک شایانی می‌کند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد