تاریخ درج خبر : 1394/06/29
کد خبر : ۵۱۷۹۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» در استان برگزار شد

جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی در روز پنج شنبه 26 شهریور ماه و جمعه 27 شهریورماه همزمان با سراسر کشور در 276 پایگاه ثابت و سیار در استان برگزار و تا روز هشتم مهر ماه ادامه دارد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، جشن عاطفه ها امسال طی دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول آن ۲۶ شهریور ماه آغاز شد و روز جمعه 27 شهریور در مصلاهای نمازجمعه ادامه یافت.
مدیرکل کمیته امداد استان در این خصوص اظهار داشت: پایگاه مرکزی جشن عاطفه ها در روز پنج شنبه 26 شهریور ماه با حضور پرشور مردم و مسئولین به صورت نمادین در یاسوج افتتاح شد.
سیدغلامرضا متقی بیان داشت: این جشن به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و با همکاری نیروی مقاومت بسیج و صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد.
وی افزود: چهارشنبه هشتم مهر امسال نیز دو هزار پایگاه دانش آموزی با مشارکت کمیته امداد و همکاری سازمان آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و صدا و سیمای مرکز استان کمک های مدارس را جمع آوری می کنند.
متقی تصریح کرد: کمک های جمع آوری شده در جشن عاطفه های امسال در مدارس، همچون سال های قبل بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع خواهد شد.
لازم به یادآوری است که در سال گذشته در جشن عاطفه ها در قالب سه هزار پایگاه ثابت و سیار مردمی و دانش آموزی در استان، افزون بر 10 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شد، که امیدواریم با برنامه ریزی موثری که انجام گرفته و اعتمادی که خیرین و متمکنین و مردم شریف و نجیب استان و حامیان گرامی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور به این نهاد دارند، درآمد جشن نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد