تاریخ درج خبر : 1394/06/29
کد خبر : ۵۱۸۰۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فاز اول تصفیه خانه فاضلاب دوگنبدان در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران با اشاره به مهم‌ترین فعالیت‌های انجام شده در حوزه معاونت توسعه و مهندسی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: از جمله مهم‌ترین پروژه‌های انجام گرفته در شش ماهه اول سال 94 تکمیل فاز اول تصفیه‌خانه شهر دوگنبدان است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری استان،  مسعود مرادیان افزود: فاز اول تصفیه خانه فاضلاب دوگنبدان با ظرفیت 25 هزار مترمکعب در شبانه روز به مرحله بهره برداری رسیده و آماده افتتاح است.

وی همچنین از آغاز عملیات احداث فاز دوم تصفیه‌خانه فاضلاب دوگنبدان خبر داد و گفت: این پروژه نیز در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

مرادیان همچنین از اجرای 40 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در نیمه اول سال جاری خبر داد و یادآور شد: در همین مدت بیش از هفت کیلومتر خط انتقال و شش هزار فقره انشعاب فاضلاب اجرا و نصب شده است.

معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در شش ماهه اخیر بیش از 13 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای استان اجرا شده است، گفت: در همین مدت بیش از 20 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آب در شهرهای استان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه حفر چاه به منظور تامین آب شرب شهروندان از دیگر وظایف حوزه مهندسی و توسعه آبفای شهری است، تصریح کرد: به همین منظور در ماه‌های اخیر دو حلقه چاه حفر و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

مرادیان یادآور شد: احداث سه هزار مترمکعب مخزن در شهرهای پاتاوه و چیتاب و تکمیل خط انتقال آبرسانی به مسکن مهر چرام را از دیگر فعالیت های معاونت توسعه و مهندسی آبفای شهری استان بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد