تاریخ درج خبر : 1394/06/30
کد خبر : ۵۱۸۱۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مولایی‌فر: بخش ام.آر.آی بیمارستان دهدشت در مهرماه راه‌اندازی می‌شود

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت گفت: بخش ام.آر.آی بیمارستان دهدشت با هزینه 60 میلیارد ریالی مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر مولایی‌فر از راه‌اندازی بخش ام.آر.آی بیمارستان امام خمینی دهدشت در آینده نزدیک خبر داد.

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت تصریح کرد: فضای پیش‌بینی شده این بخش با تخریب چهار اتاق اداری گسترش یافته و در حال بازسازی است و در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مولایی‌فر با بیان اینکه دستگاه ام.آر.آی خریداری شده است، افزود: 60 میلیارد ریال برای خرید این دستگاه هزینه شده و قرار است ظرف روزهای آینده وارد بیمارستان شود.

وی با اشاره به گستردگی جمعیت تحت پوشش بیمارستان دهدشت نیاز به راه‌اندازی بخش ام.آر.آی را محسوس خواند و تصریح کرد: با مذاکرات و پیگیری‌های انجام شده این بخش با هزینه 60 میلیارد ریالی راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آماده‌سازی فضای بخش ام.آر.آی بخشی از فضای موجود اداری را اشغال کرده است گفت: با جابه‌جایی بخش انتقال فضای این بخش به امور اداری اختصاص داده شده و کمبودها تا حدودی جبران شده است.

مولایی‌فر اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان را موفقیت‌آمیز دانست و خاطرنشان کرد: از زمان اجرای بسته‌های این طرح تحول خوبی در حوزه درمان شهرستان ایجاد شده است.

این مسئول تاکید کرد: روند ادامه اجرای طرح به خوبی در حال انجام است و با اجرای کامل هتلینگ بیمارستان توسعه خواهد یافت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد