تاریخ درج خبر : 1394/06/30
کد خبر : ۵۱۸۱۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

احمدی: 14 اردوگاه تفریحی به بخش خصوصی واگذار شد

معاون توسعه ومدیریت میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان در جلسه شواری اداری با اشاره به اینکه رعایت قوانین ومقرارات اداری وظیفه همه مسئولین است اظهار کرد:مکاتبات روسای شهرستان به مدیرکل و معاونین فقط به صورت کتیبی قابل قبول است.
سید جهانبخش احمدی با تاکید به اهمیت دادن بخش خصوصی و مشارکت سرمایه گذاران در حوزهای گردشگری وصنایع دستی گفت: باید تلاش شود بخشی از مسئولیت های حوزه گردشگری به بخش خصوصی واگذار شود تا هم اشتغال ایجاد کرده باشیم صنعت گردشگریی را رونق دهیم.
احمدی تصریح کرد:رویکرد میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری در کهگیلویه وبویراحمد استفاده از نظرات کارشناسی و پیشنهادات سودمند و موثر است چراکه ماندگاری تصمیماتی که با نظر متخصصان گرفته می‌شود بیشتر است.
وی افزود: مدیریت میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری در شهرستانهای استان بسیار مهم است چون شهرستانها هم در حوزه گردشگری هم در حوزه صنایع دستی و تاریخی از نقاط مهم در جنوب کشور هستند.
احمدی با بیان اینکه سیا ست های اداره کل در این شهرستانها رشد و شکوفاهیی استعدادهای نهفته در سطح ملی است از روسای شهرستان خواست از هیچ تلاشی برای محقق شدن این اهداف کوتاهی نکند.
معاون توسعه ومدیریت میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری با بیان این که تلاش کردیم تا در برگزاری جشنواره و نمایشگاهای امسال با تشکلهای مردم نهاد و بخش خصوصی به نحو مطلوب تعامل داشته باشیم ابراز داشت: نیمی از هزینه های این برنامه های فرهنگی توسط اداره کل میراث فرهنگی استان تامین شده و مابقی توسط دستگاه های مختلف استانی به صورت همکاری وبخش خصوصی کمک در حوزه امور اجرایی تامین گردید.
وی واگذاری اردوگاه ها واماکن تفریحی استان به بخش خصوصی دیگر اقدامات این اداره کل عنوالن کرد و گفت :14اردوگاه تفریحی اقداماتی در شهرستانهای استان به صورت قانونی و با برگزاری مزایده در اختیار بخش خصوصی قرار دادیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد