تاریخ درج خبر : 1394/06/30
کد خبر : ۵۱۸۱۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فاز دوم ساماندهی وانت های دوره‌گرد شهر یاسوج آغاز شد

سرپرست ناحیه دو خدمات شهرداری یاسوج از آغاز فاز دوم ساماندهی وانت های دوره گرد در پایتخت طبیعت ایران خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، سید هاشم محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فاز دوم ساماندهی وانت های دوره گرد شهر یاسوج با همکاری پلیس و شهرداری یاسوج پیش از ظهر امروز آغاز شد.

DSC_0041
وی با بیان این که طرح شناسنامه دار کردن این وانت ها طی یک ماه اخیر صورت گرفته افزود: از امروز همه وانت های دوره گرد در منطقه دو شهرداری یاسوج ساماندهی می شوند.
سرپرست ناحیه دو شهرداری یاسوج با اشاره به اختصاص دو جایگاه برای ساماندهی این وانت ها ابراز داشت: خیابان جنب جمعه بازار و زمینی استیجاری در بلوار شهید قرنی دو جایگاه ویژه ساماندهی این وانت ها در منطقه دو شهرداری یاسوج می باشد.
محمدی پراکندگی این وانت ها را در بلوارهای انقلاب و مطهری و مسیر جاده سی سخت و اصفهان عنوان کرد و گفت: برخی دیگر از این وانت ها در خیابان جمعه بازار و 45 متری شهید قرنی اقدام به فروش میوه می کردند که با برنامه ریزی جدید و ساماندهی این وانت ها در دو جایگاه مورد نظر استقرار می یابند.
وی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی افزود: در صورت مشاهده هرگونه وانت دوره گرد در مکان هایی به جز دو جایگاه ساماندهی برخورد شده و به پارکینگ انتقال داده می شوند.
لازم به ذکر است طرح ساماندهی وانت های دوره گرد پس از تصویب در شورای ترافیک برای اجرا به شهرداری یاسوج ابلاغ شد که فاز نخست این طرح با همکاری سایر دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی و دادگستری در ورودی و خروجی شهر یاسوج به سمت جاده شیراز اجرا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد