تاریخ درج خبر : 1394/06/30
کد خبر : ۵۱۸۱۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی کامل تاکسیرانی یاسوج در ایام بازگشایی مدارس

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج از آمادگی این مجموعه برای خدمات دهی در ایام بازگشایی مدارس خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، عبدی دانش مقدم با اشاره به نزدیک شدن ایام بازگشایی مدارس اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی یاسوج همچون روال سال های گذشته در ایام آغاز سال تحصیلی آماده خدمات رسانی به شهروندان و دانش آموزان می باشد.

۲۰۱۵۰۹۲۰_۱۰۴۳۲۲
وی با اشاره به تشکیل جلسات برنامه های آغاز سال تحصیلی با سایر دستگاه های شهرستانی ابراز داشت: سازمان تاکسیرانی شهر یاسوج برای خدمات دهی به مسافران و دانش آموزان با اداره آموزش و پرورش همکاری ویژه داشته تا تاکسی های مورد نیاز مدارس را در اختیار آن ها قرار دهد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج با انتقاد از بکارگیری برخی مسافربرهای شخصی توسط مدارس گفت: این سازمان برای خدمات دهی به همه مدارس شهر یاسوج آمادگی کامل دارد.
دانش مقدم سازمان تاکسیرانی را متعهد به اجرای تعهدات و خدمات بهینه به شهروندان عنوان کرد و افزود: واحدها و نیروهای اداری و شهری این سازمان در ایام پیش رو به صورت ویژه بر نحوه خدمات دهی تاکسی ها نظارت خواهند داشت.
وی مدت اجرای نظارت ویژه بر تاکسی های شهر یاسوج را یک ماه عنوان کرد و اظهار داشت: با مسافربرهای شخصی در صورت مشاهده برخورد جدی می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد