تاریخ درج خبر : 1394/06/31
کد خبر : ۵۱۸۱۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ماجرای شعبه بنیاد امیدایرانیان در استان چیست؟ / توضیحات بهرامی در اینستاگرام

چندی پیش سایت بنیاد امید ایرانیان وابسته به محمدرضا عارف خبری مبنی بر وجود تنها شش شعبه از این بنیاد در سراسر ایران منتشر کرده بود.

این در حالی است که از مدتها پیش شعبه این بنیاد در استان شروع به کار کرده بود و حتی چندی پیش نیز در یک اقدام گروهی برخی از نیروهای فعال در این بنیاد با اسم این بنیاد اقدام به اهدا خون کردند.

یکی از سایت های استانی نیز با استناد به سخنان منتشر شده در سایت بنیاد امید ایرانیان راه اندازی شعبه این بنیاد در استان را زیر سوال برده بود و پس از آن نیز این سخنان بهرامی در سایت مذکور با توضیحاتی منتشر شد.

این سایت در ادامه مدعی شده است که در جلسه برخی سیاسیون استان با عارف، وی از وجود شعبه بنیاد امید ایرانیان در استان اظهار بی اطلاعی کرده است.

در این بین، محمد بهرامی مسئول ستاد تبلیغاتی عارف، که به عنوان رابط این بنیاد در استان شناخته می شود با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و نامه ای منتشر کرد که وی را به عنوان رابط و اعضای این بنیاد در استان را نیز معرفی کرده بود. متن منتشر شده بهرامی به همراه نامه در پی می آید:

اخیرا مشاهده شده یکی از سایت های استانی مبادرت به درج خبری مبنی بر نبود دفتر بنیاد امید ایرانیان در استان کهگیلویه و بویراحمد نموده است.

بدینوسیله به اطلاع مردم شریف و آگاه استان می رساند، این خبر اساسا کذب محض بوده و هیچ گونه مبنای عقلی و حقوقی ندارد. درج شایعه گون اخباری از این دست به راحتی می تواند نگاه جامعه ی پیگیر را نسبت به بی طرفی یک رسانه تغییر دهد.

از رسانه ها به عنوان یکی از ارکان دموکراسی یاد می شود و به همین دلیل از زحمت کشان و فعالان عرصه ی رسانه ای استان،  انتظار می رود در پروسه ی پرزحمت اطلاع رسانی و روشنگری خود نهایت دقت و وسواس را نشان دهند تا کمافسابق مرجع دریافت اخبار، تحلیل ها و گزارش های صادق ، منصف و دلسوزانه باشند.

لازم به ذکر است دفتر این بنیاد در استان بر اساس ماده 7 آیین نامه شعب استانی بنیاد امید ایرانیان کشور و با عنایت به مصوبه هیات مدیره در تاریخ 10/12/1393 مجوز خود را دریافت کرده و پیرو این مجوز  از تاریخ 23/1/94 فعالیت خود را در استان آغاز نموده است.

به اطلاع مردم عزیز و شریف استان می رساند، اخبار مربوط به این بنیاد و اعضا آن صرفا از طریق این دفتر منتشر شده و خواهشمند است جهت دریافت این اطلاعات به رسانه ها و سایت های خوش نام و موثق استانی مراجعه کنند.

با تشکر

محمد بهرامی

رابط دفتر بنیاد امید ایرانیان

شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد

۲۰۱۵-۰۹-۱۷ ۰۰.۵۸.۴۳_resized

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد