تاریخ درج خبر : 1394/06/31
کد خبر : ۵۱۸۲۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش 100درصدی ورود گردشگران خارجی به کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ورود گردشگران و توریست های خارجی به این استان 100 درصد افزایش یافته است.

“محمود باقری” افزود: ورود گردشگر و توریست خارجی به استان طی پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 100 درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت و طبیعت بکر استان، رویکرد دولت تدبیر و امید و تبلیغات زیاد در این زمینه ورود گردشگر و توریست خارجی به استان تا پایان سال نسبت به سال گذشته بیشتر خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از 600 تخت در استان وجود دارد که در مواقع اوج و پیک سفر با کمبود جدی مواجه هستیم.

باقری عنوان کرد: در استان با کمبود مراکز اقامتی رو به رو هستیم و همین تعداد مراکز اقامتی نیز که وجود دارد باید کیفیت خدمات رسانی آنها افزایش یابد.وی اضافه کرد: در استان دو هتل چهار ستاره، یک مجتمع جهانگردی، دو هتل درجه دو و حدود 11 مرکز اقامتی وجود دارد.

وی اضافه کرد: مجوز ساخت و ایجاد فضای گردشگری در نقاط مختلف استان باید با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان انجام شود.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد