تاریخ درج خبر : 1394/06/31
کد خبر : ۵۱۸۲۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه سفر مشاور وزیر کشور به استان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های سفر دو روزه مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده به این استان را تشریح کرد.

 “فریبا رحمان‌پور” در جمع خبرنگاران از سفر مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده به این استان خبر داد و گفت: فهیمه فرهمند‌پور مشاور وزیر کشور سه‌شنبه 31 شهریور با هدف بررسی وضعیت مشکلات زنان به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند.

وی به تشریح برنامه‌های سفر دو روزه مشاور وزیر کشور پرداخت و اظهارکرد: بازدید از تعاونی زنان کارآفرین واقع در گلخانه فرودگاه، زیارت گلزار شهدا، دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، دیدار با خانواده شهدا و بازدید از آموزشگاه فنی دخترانه یاسوج از برنامه‌های سفر مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد دیدار با دکترخادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نشست شورای اداری و برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه استان را از دیگر برنامه‌های سفر دکترفهیمه فرهمند‌پور به استان عنوان کرد.

رحمانپور با بیان اینکه در این سفر مشکلات زنان استان بررسی می‌شود، اضافه کرد: حضور در آیین نمادین بازگشایی مدارس در دبیرستان دخترانه استعدادهای درخشان یاسوج، نشست با زنان کارآفرین و توانمند دستگاه‌های اجرایی، دیدار با آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان، بازدید از تعاونی تولیدی زنان در پاتاوه و بازدید از گلخانه گل رز کریک شهرستان دنا برنامه‌های روز دوم سفر مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده به استان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد