تاریخ درج خبر : 1394/06/31
کد خبر : ۵۱۸۲۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -
جلیل حسنی:

شهرستان شدن مارگون و لوداب تا قبل از انتخابات مجلس بعید است

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان شدن بخش های مارگون و لوداب از توابع شهرستان بویراحمد تا قبل از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند امسال بعید به نظر می رسد.

جلیل حسنی افزود: مدت زمان ارایه پیشنهاد اولیه برای شهرستان شدن بخش های مارگون و لوداب بویراحمد به وزارت کشور حدود یک سال است.

hasani11
وی بیان کرد: پیشنهاد اولیه برای شهرستان شدن بخش های دیشموک و قلعه رئیسی از توابع شهرستان کهگیلویه نیز از حدود شش ماه قبل به وزارت کشور داده شد.
حسنی اظهار کرد: وزارت کشور در حال انجام کار کارشناسی و گرفتن استعلام های لازم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت راه و شهرسازی برای فراهم کردن زیرساخت ها و تامین اعتبارات مورد نیاز در زمینه شهرستان شدن بخش های مارگون، لوداب، دیشموک و قلعه رییسی است.
وی عنوان کرد: نتایج اقدامات و پیگیری های وزارت کشور در زمینه شهرستان شدن بخش های مارگون، لوداب، دیشموک و قلعه رئیسی پس از انتخابات پیش رو به دولت یازدهم ارایه می شود.
حسنی ابراز داشت: در صورت نهایی شدن این نتایج در دولت تدبیر و امید موضوع شهرستان شدن بخش های مارگون، لوداب، دیشموک و قلعه رئیسی تصویب و نهایی خواهد شد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد