تاریخ درج خبر : 1394/07/01
کد خبر : ۵۱۸۳۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون شهردار یاسوج: با وانت‌های دوره‌گرد متخلف برخورد جدی می‌شود

معاون شهردار یاسوج با اشاره به جمع آوری کامل وانت های دوره گرد این شهر به رعایت حقوق شهروندی تاکید کرد و گفت: با وانت هایی که به صورت غیرقانونی اقدام به فروش محصولات خود کنند طبق قانون برخورد جدی می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، هیبت اله عبدی زاده با اشاره به اجرای مرحله دوم جمع آوری و ساماندهی وانت های دوره گرد پایتخت طبیعت اظهار داشت: روز گذشته دو نقطه در شهر یاسوج توسط عوامل اجرایی شهرداری یاسوج برای ساماندهی وانت های دوره گرد آماده شد.

DSC_0196

وی با اشاره به اهداف سه گانه ساماندهی وانت های دوره گرد شهر یاسوج افزود: هدف نخست از اجرای این کار عایت حقوق شهروندی و آزاد کردن معابر شهری بود و دومین هدف نیز رغبت مردم به خرید از این وانت ها و هدف سوم بحث اشتغال زایی بالغ بر 750 وانت دوره گرد در شهر یاسوج بود.

معاون شهردار پایتخت طبیعت ایران با بیان این که چهار مکان برای ساماندهی و استقرار این وانت ها درنظر گرفته شد ابراز داشت: زیرساخت های اولیه این مکان ها طی جلسات مختلف با هماهنگی دستگاه های ذیربط از جمله دادگستری، فرمانداری، پلیس راهنمایی و رانندگی، علوم پزشکی، اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت انتخاب و در نهایت چهار نقطه در شهر یاسوج برای ساماندهی این خودروها معین شد.

عبدی زاده تصریح کرد: در مرحله اول این طرح بالغ بر 400 خودرو در دو نقطه ورودی و خروجی شهر یاسوج در منطقه اکبر آباد و نجف آباد ساماندهی شد که با این کار امکان تردد روان برای شهروندان و مسافرینی که از سمت جنوب کشور وارد پایتخت طبیعت می شدند فراهم شد.

وی افزود: در مرحله دوم دو مکان دیگر در خیابان کمال الدین جنب جایگاه سی ان جی جمعه بازار و در کنار بیمارستان جدیدالحداث در بلوار قرنی کارهای تعیین که 250 خودرو در خیابان کمال الدین و 50 خودرو در بلوار قرنی مستقر شدند.

این مسئول در شهرداری یاسوج با تاکید بر برخورد جدی و قانونی با وانت های دوره گرد متخلف اظهار داشت: بنا به مصوبه شورای پیشگیری از وقوع جرم چنانچه خودرویی در معابر عمومی اقدام به فروش محصولات کند توقیف و به پارکینگ انتقال داده شده و با راننده برخورد قانونی صورت می گیرد.

عبدی زاده در پایان به نقش موثر و همکاری سایر دستگاه ها در ساماندهی این خودروها اشاره کرد و گفت: از مجموعه دادستانی، نیروی انتظامی، پلیس راهور و سایر دستگاه هایی که در طرح ساماندهی خودروهای دوره گرد شهر یاسوج و ایحاد بستر مناسب آرامش و رفاه شهروندان همکاری داشته اند نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دهدشتی گفت:

    انشاءالله که روزی در دهدشت همین کار انجام شود . توی هر کوچه وخیابونی در دهدشت روزانه بیش از 15 ماشین با بلند گو جار می زنند. آسایش از مردم گرفتند.

پربازديد