تاریخ درج خبر : 1394/07/01
کد خبر : ۵۱۸۳۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری روز شکوفه‌ها با حضور 14 هزار کلاس اولی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال تعداد 14 هزار کلاس اولی در سطح استان وارد میدان علم‌آموزی شدند.

صبح امروز و در مدرسه فرهنگیان دخترانه یاسوج آیین روز شکوفه‌ها و غنچه‌ها با حضور مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش و مسئولان ارشد نظام تعلیم و تربیت استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این آیین که دانش‌آموزان، والدین و برخی از مسئولان و معلمان حضور داشتند هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک این روز به همه دانش‌آموزان و والدین اظهار کرد: همه تمهیدات برای برگزاری مناسب این روز در سراسر استان اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: در همه مناطق و شهرستان‌های 13گانه آموزش و پرورش استان نظیر چنین برنامه‌ای را برگزار کردیم.

مسئول نظام تعلیم و تربیت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سال تحصیلی جدید تعداد 13 هزار و 975 دانش‌‌آموز کلاس اولی بر سر کلاس‌های درس حضور پیدا می‌کنند.

زارع‌پور گفت: این تعداد دانش‌آموز در تعداد یک‌هزار و 656 مدرسه حضور دارند که امروز در روز شکوفه‌ها و غنچه‌ها شرکت کردند.

وی همچنین به رشد 2.5 درصدی دانش‌آموزان نسبت به سال قبل در استان اشاره کرد و گفت: باید در ایجاد فضاهای آموزشی جدید برای دانش‌آموزان تلاش شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به جنگی که دشمن با عنوان جنگ فرهنگی علیه نسل جوان و نوجوان کشور راه انداخته، تصریح کرد: در این جنگ قبل از همه باید معلمان و مربیان هوشیار باشند و اجازه ندهند که این نسل آسیبی از هجمه فرهنگی دشمن ببیند.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد