تاریخ درج خبر : 1394/07/02
کد خبر : ۵۱۸۴۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

عملیات مرصاد در یاسوج بازسازی خواهد شد

فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس عملیات مرصاد در یاسوج بازسازی خواهد شد.

مثنوی در جمع خبرنگاران، افزود: از ابتدای هفته دفاع مقدس عملیات مرصاد بصورت یک سناریوی خوب بعد از نماز مغرب و عشا در 6 روز اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: در این هفته نمایشگاه دفاع مقدس افتتاح خواهد شد که برگزاری دعای عرفه، نمایش جلوه هایی از مسیر تاریخی رسالت و امامت، اتفاقات مختلف انقلاب اسلامی و بخشی از جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: غبار روبی گلزار شهدا، برگزاری 10 یادواره شهدا در روستاهای این شهرستان، جلسات پرسش و پاسخ در مدارس و روایت گری دوران هشت سال دفاع مقدس از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان بویراحمد است.

مثنوی با اشاره به اینکه به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات ورزشی بومی و محلی روز پنج شنبه از صبح تا عصر در این شهرستان برگزار می شود، بیان کرد: سرکشی از خانواده شهدا، برپایی همایش یادگاران دفاع مقدس، همایش پیاده روی و کوه پیمایی و برپایی ایستگاه سلامت درمانگاه سپاه در این هفته در شهرستان بویراحمد اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در شهر مادوان از توابع شهرستان بویراحمد، عنوان کرد: جهت ارتقای فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی برنامه های جامعی درسطح این شهر اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد ادامه داد: عملیات اجرایی چهار پایگاه مقاومت در این شهر اجرا خواهد شد با توجه به اینکه یک سالن ورزشی در سطح شهر بویراحمد افتتاح شده است و یک سالن ورزشی دیگر به مساحت 800 متر مربع با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد.

مثنوی تصریح کرد: چهار میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات بانکی به اقتصاد مقاومتی اختصاص یافت از این مبلغ سه میلیارد و 400 میلیون تومان به 1700 نفر از بسیجیان پرداخت شد و 900 میلیوت تومان باقی مانده نیز به اشتغالزایی در تولیدات صنایع دستی، کشاورزی و زنبورداری اختصاص داده شد. ه

وی اضافه کرد: برای اولین بار بازارچه دائمی محصولات اقتصاد مقاومتی در استان راه اندازی خواهد شد  و در این نمایشگاه تمام محصولات تولیدی با تخفیف ویژه در این بازارچه به فروش می رسد، همچنین طرح نهضت روشنگری پیرامون اقتصاد مقاومتی در مساجد، مدارس و دانشگاهها برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد