تاریخ درج خبر : 1394/07/02
کد خبر : ۵۱۸۴۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام کاندیداتوری یک اصلاح طلب میانه‌رو از شهرستان کهگیلویه

علی سینا برقک پژوهشگر حوزه تاریخ، برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کهگیلویه (کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده) اعلام کاندیداتوری کرد.

20150922702-450x450

علی سینا برقک از فعالان سیاسی اصلاح طلب میانه رو شهرستان کهگیلویه است که دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس تاریخ از دانشگاه شیراز می باشد.

این پژوهشگر تحقیقات ، مقالات و پژوهش های بسیاری در حوزه ی مسائل تاریخی_ سیاسی کهگیلویه، استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین تاریخ ایران و جهان به انجام رسانده است که در افکار عمومی به عنوان یک پژوهشگر مطرح می باشد.

برقک در انتخابات های مجلس گذشته از حامیان موحد بود ولی در انتخابات ریاست جمهوری همواره از یک کاندید اصلاح طلب حمایت می کرد.

وی در انتخابات مجلس در سال ۸۶ که موحد در حوزه انتخابیه بهبهان کاندیدا شده بود از مهندس رستاد (کاندیدای شاخص ائتلاف اصلاح طلبان) حمایت کرد.

برقک عضو هیئت امنای انجمن اهل قلم شهرستان کهگیلویه است که با حزب کارگزاران سازندگی استان نیز همکاری دارد.

منبع: خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سبزك گفت:

  اصلاح طلب واقعی کسی است ک حامی دولت خط امام، سازندگی و اصلاحات بوده و در انتخابات٨٨ سخنرانی داشته و نوک حمله متحجران بسوی او بوده و سخنرانی های آتشینش هنوز در گوش جوانان است.اصلاح طلب بمعنی رای دادن ب منطقیان یا لاهوتی یا موحد نیست.دوستان محترم نظرات خود را فقط برمبنای احساسات در سایت عنوان نکنید

 • سبزك گفت:

  در اولین شب اعلام حمایت آقای عارف از آقای روحانی تنها اصلاح طلبی ک سرمیدان جهاد تنها کسی ک جرأت سخنرانی داشت و حمایت کرد آقای برقک بود ک سخنرانی آتشی کرد.. در مناظره بین برقک و عدالتمند و بعد افرازی،. هیچ اصلاح طلبی جرأت سخنرانی نداشت ک آنها و دلواپسان را ب چالش کشید.

 • ناشناس گفت:

  متاسفم برا سایت شما .چرا نوشتید اصلاح طلب ایشان که اصلاح طلب نیست فرصت طلب است .هر سال مانند پرنده از این شاخه به ان شاخه میپره .ضمنا خودت گفتی طرفدار موحده کی تا بحال موحد اصلاح طلب شده/

  • کارمند دادگستری گفت:

   ان زمانی ک برقک ب حمایت از موحد یا حبیبی سخنرانی میکرد و حرفهای اصلاحاتی خود را میزد شما در حمایت از بزرگواری شعار داده و رای دادید و باعث ان سرفکندگیهای او در مجلس شدید

 • موسی گفت:

  استادبرقک انسان خوبی است ضمناایشان اصلاح طلب است

 • محمد گفت:

  باچه رویییی می خواهی بیایی همان بهتر که همراه موحد بروید خارج از کهگیلویه برادر چهار آتشه و حامی موحد !!!!!!!!!!!!!

  • مدرس دانشگاه گفت:

   جناب اقای محمد /در شرایطی اقای برقک از اقای موحد حمایت کرد که طرفداران اقای تاجگردون بعداز رد صلاحیتش از کاندیدای حذب حمایت کردند و بلایی برای خود ساختند و بعد از ان اقایان لاهوتی و منطقیان بر پایه اختلاف مقابل هم بودند و اشتباه شما در این است که حمایت از ان دو را اصلاحات می دانید در حالی که صحبتهای اتشین برقک در ریاست جمهوری 88 و 92 عامل وحدت بود

 • سید مصطفی عبدالهی گفت:

  آرزوی توفیق برای استاد ارجمند دارم. معلم خوش فکر و با جسارتی بود. یادش به خیر

 • شاگرد شما گفت:

  من با تمام انرژِی برای استاد بزرگوارم جناب آقای برقک خوش فکر تلاش می کنم

پربازديد