تاریخ درج خبر : 1394/07/05
کد خبر : ۵۱۸۵۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

عدل هاشمی: کمبود نقدینگی مهم‌ترین علت توقف عملیات اجرایی پروژه پاتاوه به دهدشت

 معاون اجرایی شرکت نفت و گاز پرشیا گفت: کمبود نقدینگی مهم‌ترین علت توقف عملیات اجرایی پروژه پاتاوه به دهدشت است. 

عدل هاشمی در نشست خبری با خبرنگاران با موضوع دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اظهار داشت: دشمنان جنگ تحمیلی را آغاز کردند و وقتی به نتیجه دلخواه نرسیدند توطئه‌های جدیدی علیه نظام را طراحی کردند.

معاون اجرایی شرکت نفت و گاز پرشیا گفت: جوانان آزاده و انقلابی با تقدیم جان خود و استقامت در برابر شکنجه‌ها و تحریم‌های دشمن پایداری و جاودانگی را نصیب ملت ایران کردند.

وی با بیان اینکه دشمن هم اکنون با طراحی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی سعی در براندازی نظام اسلامی را دارد،عنوان کرد: دشمن از اوایل انقلاب تحریم‌ها را برما تحمیل کردند و با گذشت زمان آنها را تشدید کردند و وقتی دیدند ملت ایران استقامت کردند با استفاده از غول‌های رسانه‌ای خود سعی در انحراف جوانان ما را دارند.

هاشمی در تبیین نقش جوانان رشید و برومند تحصیل کرده در زمان جنگ ابراز کرد: به برکت وجود چنین جوانانی ما در جنگ تحمیلی حتی یک وجب از خاک ایران عزیز را از دست ندادیم.

مجری طرح پتروشیمی ماهشهر با بیان اینکه محور پاتاوه به دهدشت 120 کیلومتر است، بیان کرد: قرارگاه خاتم 63 کیلومتر از سخت‌ترین قطعه این محور را ساماندهی و اجرا کرد.

وی با اشاره به اینکه قرارداد پروژه محور پاتاوه به دهدشت در سال 1385 منعقد شد، گفت: با گذشت 8 سال از این پروژه فقط 9 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و در سال 90 که در اختیار قرارگاه خاتم قرار گرفت با 5 سال تلاش شبانه روزی به پیشرفت فیزیکی 70 درصد رسید.

هاشمی از مزایای این پروژه را ایجاد اشتغال و اتصال محور ارتباطی به کریدور شمال و جنوب برشمرد و تصریح کرد: مسئولان نباید جزیره‌ای عمل کنند تا شاید گوشه‌ای از عمق محرومیت‌های شهرستان کهگیلویه کاهش یابد.

وی با بیان اینکه بیکاری از مهم‌ترین آسیب‌ها و معضلات جامعه امروز است،تأکید کرد: باید اقتصاد در دست مردم باشد و دولت  بخش خصوصی را حمایت کند تا برای پیشرفت شهرستان وارد عمل شود.

هاشمی اتمام پروژه محور پاتاوه به دهدشت را امری مهم خواند و عنوان کرد: اتمام این پروژه سبب ارتقا و توسعه شهرستان می‌شود.

معاون اجرایی شرکت نفت و گاز پرشیا تصریح کرد: کمبود نقدینگی مهم‌ترین علت توقف عملیات اجرایی پروژه پاتاوه به دهدشت است.

وی عنوان کرد: عمق محرومیت در کهگیلویه وبویراحمد بالا است و ما باید باید از فرصت‌های سرمایه گذاری برای پیشرفت استان استفاده کنیم.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهندس اقتدار گفت:

    جشن های آنچنانی و خرج های چند صد میلیونی و ماشین های میلیاردی!!!کاش پول یه شب نشینی رو خرج فقرا میکرد!با این همه اختلاف سطح زندگی با مردم چطور از حاجی انتظار داریم شرایط ما رو درک کنه؟هاشمی و اطرافیانشون از جنس ما نیستند.درود بر بزرگواری و خانواده پاکش که از خون و جنس همین مردمند

پربازديد