تاریخ درج خبر : 1394/07/05
کد خبر : ۵۱۸۵۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تخصیص اعتبار 176 میلیون تومان برای پایداری شبکه برق کهگیلویه

 مدیر شرکت توزیع برق کهگیلویه با بیان اینکه یک فیدر جدید با طول یک هزار ۸۵۰ و اعتبار ۱۷۶ میلیون تومان برای تعدیل بار و جداسازی تامین برق در استان احداث می‌شود،گفت: پایداری شبکه برق کهگیلویه افزایش می‌یابد. 

  خسرو پرویزی با اشاره به اینکه 8 فیدر در این شهرستان وجود دارد، اظهار داشت: جهت رفاه حال مردم پایداری شبکه برق کهگیلویه افزایش می‌یابد.

مدیر شرکت توزیع برق کهگیلویه با بیان اینکه 36 هزار و 476 مشترک در شهرستان کهگیلویه وجود دارد، گفت: 176 مشترک در این شهرستان صنعتی و 30 هزار و 980 مشترک خانگی هستند.

وی با اشاره به اینکه رشد بار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 8 مگاوات افزایش داشته است، عنوان کرد: پیک مصرف در شهرستان کهگیلویه شکسته شد.

مدیر شرکت توزیع برق ناحیه کهگیلویه بیان کرد: تأمین برق پایدار، پراکندگی جمعیت و فرسودگی شبکه مهم‌ترین مشکلات شرکت توزیع نیروی برق است.

پرویزی با اشاره به افتتاح 6 کیلومتر خط فشار متوسط برق حوزه حومه غربی، چنگلوا و چهارمه از فیدر 5072 در هفته دولت، افزود: یک فیدر جدید با طول یک هزار 850 و اعتبار 176 میلیون تومان برای تعدیل بار و جداسازی تامین برق شهر سوق، روستای چهارمه، سرچهارمه، چنگلوا و کارخانه آجر احداث می‌شود.

وی پایین آوردن خاموشی، بهبود در روند بهره‌‌برداری از شبکه،افزایش قانون مانور،پایداری واحد صنعتی کارخانه آجر و رضایت مندی مردم را از مزایای احداث این فیدر جدید برشمرد و ابراز کرد: پروژه خط از دوراهی تنگ پیرزال به سمت صحرای کلاچو 2 هزار و 132 متر طول دارد که 213 میلیون اعتبار برای این پروژه اختصاص یافته است.

پرویزی از مزایای اجرای این پروژه را تعدیل بار فیدر ضرغام آباد، طولیان، راک و دشت مازه و پایداری شبکه برشمرد و ابراز کرد: با احداث این خط پایداری شبکه در بخش‌های قلعه رئیسی و دیشموک افزایش می‌یابد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد