تاریخ درج خبر : 1394/07/05
کد خبر : ۵۱۸۵۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
واکنش بزرگواری به فاجعه منا:

چرا این حوادث هر کجا که ایرانی‌ها هستند رخ می‌دهد

 نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آل‌سعود در تأمین امنیت زائران خانه خدا ضعف راهبردی دارد. 

  حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری با اشاره به فاجعه منا و مرگ حجاج در آن، اظهار داشت: این فاجعه نشان از بی‌کفایتی آل‌سعود در مدیریت حج را دارد.

وی با بیان اینکه آل‌‌سعود نشان داد که کفایت مدیریت حج را ندارد، افزود: حادثه سقوط جرثقیل و حادثه منا نشان می‌دهد که آل‌سعود در مدیریت حج ضعف دارند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: این فاجعه غم‌انگیز برای مسلمانان حکایت از نالایقی و ضعف راهبردی حکومت آل‌سعود در تأمین امنیت زائران خانه خدا دارد.

بزرگواری تصریح کرد: به خاطر جنگ قدرتی که در بین شاهزادگان سعود وجود دارد هر کدام از آن‌ها می‌خواهند این ضعف‌ها را به دیگری نسبت دهند.

وی گفت: جای سئوال دارد که چرا این حوادث غم‌انگیز هر کجا که ایرانی‌ها هستند رخ می‌دهد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به جنگ ناخواسته‌ای که سردمداران سعودی بر علیه مردم مظلوم یمن راه انداخته‌اند و سرگرم تقویت تسلیحاتی تکفیری‌های مسلمان‌کش در سوریه و عراق هستند، آن‌ها دیگر توجه خاصی به حجاج بیت‌الله الحرام و امنیت آن‌ها ندارند.

بزرگواری گفت: همه این حوادث نشان از بی‌لیاقتی و بی‌کفایتی آل‌سعود در مدیریت حج دارد و آل‌سعود توان مدیریت مناسک حج را ندارد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چرام. گفت:

    اخه چه ربطی به ایرانی ها داره مگه اونجا فقط ایرانی ها بودن که بازهم تو هوا یه چیزی میگی.چرا شما وامثال تو که درکی ندارین وافراطی گونه برخورد میکنید قبل از رفتن حجاج از بی مسئولیتی حجاج حرف نمیزدیت.همینش مونده که پول ملت فقیر ایران رو به بهانه مدیریت عربستان به تاراج ببرین.

    • شید گفت:

      جناب چرام یک بار دیگه جمله ای را که نوشته ای بخوان. (قبل از رفتن حجاج از بی مسئولیتی حجاج حرف نمیزدیت) کاملا هویداست که بدون اندک تعقلی کامنت گذاشته ای.

پربازديد