تاریخ درج خبر : 1394/07/07
کد خبر : ۵۱۸۸۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس ستاد انتخابات استان:

اعضای ستاد هیچ‌گونه دخل و تصرفی در انتخابات نداشته باشند

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم برای انتخابات پیش رو فراهم نیست، گفت: زیرساخت‌های برگزاری انتخابات سالم و پرشور، حداکثر تا 20 آبان در استان فراهم می‌شود.

 

فتاح محمدی صبح امروز در نشست ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت دهه ولایت و امامت و تسلیت حادثه مرگبار منا این حادثه را نتیجه بی‌کفایتی و سوء مدیریت آل‌سعود دانست و با اشاره به اهمیت انتخابات هفتم اسفند سال جاری اظهار کرد: برقراری امنیت عمومی در انتخابات پیش رو امری لازم و ضروری است که اعضای ستاد انتخاباتی و کمیته امنیت این آرامش و امنیت را در زمان انتخابات فراهم کنند.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعضای ستاد انتخابات باید عملکرد خوب و مثمرثمری برای برگزاری انتخابات داشته باشند تا شائبه دخالت اعضای ستاد انتخابات پیش نیاید و این اطمینان در بین مردم ایجاد شود که اعضای ستاد امانتدار آرای آنان ناست.

وی خواستار برقراری ارتباط تنگاتنگ اعضای ستاد انتخاباتی و مردم شد و گفت: بی‌نظمی‌های به وجود آمده در انتخابات گذشته نتیجه عدم ارتباط درست و صحیح اعضای ستاد با مردم بود که ما هم از طریق رسانه‌ها مکتوب و مجازی و رسانه ملی و هم از طریق دیدارهای رو در رو با مردم این اطمینان را به آنها می‌دهیم که اعضا هیچ‌گونه سوء نظری در انتخابات پیش‌ رو ندارند.

این مسئول با اشاره به اینکه تلاش ستاد انتخابات استان عملکرد خوب مبتنی بر قانون است، افزود: با ملاک قرار دادن قانون، انتخاباتی سالم و باشکوه و قانونمند در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

محمدی با بین اینکه آرای مردم حق‌الناس است و پاسداری از حق‌الناس وظیفه ستاد انتخابات است، بیان کرد: وظیفه ما عدم حمایت از جریان و یا گروه خاصی در انتخابات است، اعضا هیچ‌گونه دخل و تصرفی از صفر تا صد در انتخابات نداشته و تنها برگزاری انتخابات باشکوه ملاک کار ما قرار دارد.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد به فراهم نبودن زیرساخت‌های لازم برگزاری انتخاب در شهرستان‌های استان اشاره کرد و افزود: زیرساخت‌های لازم از قبیل رایانه، کمبود فضای فیزیکی برای استقرار دبیرخانه انتخابات و … در شهرستان‌های استان فراهم نیست که اعضای کمیته‌های ستاد انتخابات استان نیازمندی‌ها را اعلام و حداکثر تا 20 آبان نسبت به فراهم کردن این امکانات اقدام کنند.

این مسئول تصریح کرد: هر 15 روز یک بار جلسات ستاد انتخابات استان با حضور اعضا و همچنین فرمانداران شهرستان‌ها برگزار و آموزش‌های لازم در خصوص قانون انتخابات و چگونگی برگزاری انتخابات سالم و باشکوه ارائه می‌شود.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد