تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۸۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش اعتبارات بنیاد مسکن به دلیل حجم بالای کار

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش اعتبارات بنیاد مسکن نه به دلایل سیاسی بلکه به دلیل حجم بالای فعالیت است.

 

ابراهیم فرزانه اظهار کرد: در خصوص تخصیص اعتبارات ماده 180 و بحث‌هایی که این روزها می‌شود، جابه‌جایی این گونه اعتبارات هیچ ربطی به بنیاد مسکن ندارد.

وی گفت: در شورای برنامه‌ریزی ممکن است از هر دستگاه و اداره‌ای اعتبارات کم و زیاد شود که مبنای تصمیم‌گیری همان شورای برنامه‌ریزی است و ربطی به بنیاد مسکن هم ندارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهکیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: به نظر ما این موضوعات و جابه‌جایی‌ها هیچ‌ ربطی به مسائلی مانند انتخابات ندارد.

فرزانه در ادامه تصریح کرد: مبالغی که در استان برای کارهای بنیاد مسکن در نظر گرفته شده بسیار ناچیز است و سالیان سال طول می‌کشد تا بتوانیم اهداف خود را در روستاها محقق کنیم.

این مسئول افزود: امسال برنامه‌ریزی کرده‌ایم اعتبارات را از طریق مرکز پی‌گیری کنیم تا اعتبارات این نهاد در استان چندین برابر شود اما باید کاری کرد که اعتبارات استانی هم به این میزان برای تسریع در روند اجرای پروژه‌ها بیشتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا برخی اوقات در استان کارهای اجرایی و تخصیص اعتبارات را سیاسی جلوه می‌دهند، گفت: برای این گفته شما مثالی دارم که هرگاه قطاری توقف کرده باشد سنگی به سوی آن پرتاب نمی‌شود اما وقتی قطاری در حال حرکت باشد سنگ‌های بسیاری به سوی آن پرتاب می‌شود.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد