تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۸۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرورت جذب بخش خصوصی در احداث و ارتقاء خدمات بیمارستانی در کهگیلویه

رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواستار ضرورت جذب بخش خصوصی در احداث و ارتقاء خدمات بیمارستانی در شهرستان کهگیلویه شد.18068t

دکتر رضا چمن در آیین نکوداشت تجلیل از بهورزان نمونه شهرستان های کهگیلویه و چرام طرح تحول نظام سلامت را کار مفید جهت تحول در استان ها خصوصا استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و افزود: مفهوم تحول به این معنا کم کاری در گذشته نیست بلکه اگر سخنی از تحول است بخاطر نیاز حال امروز جامعه است.

وی بیان کرد: باید متناسب با زمان حال در علل بیماری ها، مرگ و میرها، شیوه زندگی مردم و عرصه صنعت و تکنولوژی با حفظ ساختار قبلی و رویکرد اصلاحی رو به بهبود پیش برویم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تحول را یک ضروت دانست و خواستار استمرار آن در دیگر زمینه ها شد و گفت: مبنای تحول سلامت این نبود که به همین گام ها بسنده کنیم بلکه باید با تلاش های بیشتر نتیجه و ثمره کارهای انجام شده را مشاهده کنیم.

چمن با اشاره به متوسل شدن و رفتارههای نابجای برخی افراد در سایر سازمان ها خواستار فرهنگی سازی هر سازمان در حیطه خود شد و گفت: افرادی که شاغل در یک سازمان هستند باید به اهداف ،قانون و عملکردهای آن سازمان پایبند باشند.

وی تصریح کرد: چنین متوسل های خلاف رفتار سازمان است، شماها متعلق به سازمان هستید و باید تابع مستقیم مدیر بربوطه خود باشید، نباید به کسانی که ربطی به سیستم دانشگاه ندارند متوسل شد، سعی و تلاش بر تعامل و ارتقاء سازمان باشد.

چمن بزرگترین سرمایه در مدیریت را نیروی انسانی عنوان و خاطرنشان کرد: توجه کردن به نیروی انسانی را بر اهداف سازمان ترجیح خواهم داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اشاره به عدم بسیاری از امکانات حوزه سلامت در این استان و تبع در شهرستان کهگیلویه و اینکه بیمارستان دهدشت تا 5 سال دیگر جوابگوی مردم نخواهد بود خواستار جذب بخش خصوصی جهت احداث و ارتقاء خدمات بیمارستانی شد.

 

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد