تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۹۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

عیادت مسئولان از جانبازان در بیمارستان اعصاب و روان سلمان

با حضور در بیمارستان اعصاب و روان سلمان، جانبازان کهگیلویه و بویراحمدی با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.

عصر دیروز و با حضور فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سید محمود داربام مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد و تنی چند از مسئولان از بیمارستان سلمان یاسوج بازدید به عمل آمد.

در این دیدار جانبازان هر یک با بیان مشکلات خود معاون استاندار را در جریان اقدامات انجام شده در بیمارستان سلمان یاسوج قرار دادند.

جانبازان در این دیدار هر یک به نوبه خود از خدمات کادر مسئولان بیمارستان به خصوص منوچهر هرمزپور ریاست بیمارستان به دلیل کیفیت‌بخشی به خدمات و تکریم جانبازان قدردانی کردند.

در این دیدار سید محمود داربام مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسئولان استانی در دولت تدبیر و امید بیشترین سرکشی را از خانواده بزرگ ایثارگری استان داشته‌اند، اظهار کرد: شخص استاندار و سایر معاونان وی بیشترین دیدار را با خانواده شهدا و ایثارگران تاکنون در استان داشته‌اند که در کل کشور این اقدام استاندار و مسئولان ارشد استانی نمونه است.

مسئول امور ایثارگران استانداری با قدردانی از خدمات ویژه‌ای که در این بیمارستان به جانبازان ارائه می‌شود، افزود: رضایت خاطر جامعه ایثارگری از مسئولان یکی از توفیقات مهم به شمار می‌رود که امیدواریم در همه دستگاه‌ها و ادارات استان این نوع رضایت از عملکرد مسئولان وجود داشته باشد.

در ادامه معاون سیاسی امنیتی استاندار با قدردانی از همکاری‌های خوب مسئولان بیمارستان با جانبازان از آن‌ها به عنوان ولی نعمتان نام برد و گفت: هر چه که اکنون در کشور پیشرفت و سربلندی داریم همه به دلیل ایثارگری و از خود گذشتگی جانبازان است.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد