تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۹۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرج زاده از دلایل زشتی شهر یاسوج می‌گوید

سید کرامت‌الله فرج‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط کنونی معابر و خیابان‌های سطح شهر اظهار کرد: معابر شهر یاسوج به دلیل حفاری‌ها و کنده‌کاری‌های متعدد وضعیت مناسبی ندارند و چهره شهر را نامناسب و زشت جلوه می‎دهد. index

به گزارش سایت استان، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با بیان اینکه حفاری‌های صورت گرفته در سطح معابر شهر باید همان روز به اتمام برسد و به امان خدا رها نشوند، گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌های حفار با دقت و حساسیت بالا نسبت به حفاری‌ها اقدام کنند تا خدای ناکرده مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود.

فرج‌زاده در ادامه با اشاره به حفاری‌های صورت گرفته در سطح معابر شهر یاسوج تصریح کرد: برخی معابر شهر یاسوج وضعیت مناسبی ندارند و بیشترین اداراتی که کار حفاری در سطح شهر انجام می‌دهند شرکت آب و فاضلاب شهری و گاز است. این مسئول با تاکید بر اینکه شهرداری حفاری انجام می‌دهد اما کار خود را تخریب نمی‌کند، گفت: بیشترین حفاری‌های صورت گرفته در سطح معابر شهر مربوط به آب و فاضلاب بوده که انتظار می‌رود حفاری‌ها در ساعاتی که تردد کم باشد صورت گیرد و هرچه سریع‌تر محل را پاکسازی و ترمیم کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و بارندگی اذعان کرد: دامنه حفاری‌ها در سطح شهرستان گسترده بوده که باید هرچه سریعتر نسبت به اتمام آن‌ها اقدام شود. فرج‌زاده بیان کرد: زمان آغاز و پایان حفاری‌ها باید مشخص باشد و در صورتی که پروژه حفاری تضمین اعتبار شده باشد مجوز لازم داده شود و اگر هم تضمین مالی ندارد اقدامی در این خصوص نباید صورت گیرد چرا که با چنین شرایطی کار به کندی پیش می‌رود و حجم خرابی‌ها و آسیب‌دیدگی مردم هم بالا می‌رود.

وی که از روند کار برخی دستگاه‌های حفار گلایه‌مند بود، تاکید کرد: دلیلی ندارد دستگاهی حفاری انجام دهد و آن را به امان خدا رها کند که با این وجود هم خدمات نظام زیر سوال می‌رود و هم امکان بروز مشکل برای شهروندان ایجاد می‌شود. این مسئول تامین امنیت و آسایش مردم را از اولویت‌های کاری مدیران عنوان کرد و گفت: هر دستگاهی بر حسب وظیفه باید به امنیت آسایش مردم توجه داشته باشد و کارهای حفاری شده را نیمه تمام به امان خدا رها نکنند که چنین کاری خود باعث صلب آسایش شهروندان خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در پایان با بیان اینکه به عنوان مسئول خدمت‌گذار هستیم و منتی بر مردم نداریم، گفت: حفاری‌ها خسارت جانی و مالی دارند که انتظار می‌رود کارها با دقت و حساسیت بیشتری صورت گیرد تا خدای ناکرده با مشکلی مواجه نشویم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد