تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۹۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مصوبه ای که هیچ وقت اجرا نشد

یک عضو شورای شهر یاسوج گفت: جابجایی پل عابر پیاده دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از جمله مصوبه های شورای شهر است که هیچ گاه اجرایی نشد.

علی علی پور افزود: این پل در جایگاه مناسبی قرار ندارد و مردم ازآن استفاده نمی کنند از این رو شورای شهر تصویب کرده بود که این پل جابجا شود.

وی اظهار کرد: مکان یابی این پل هوایی از ابتدا نادرست بوده و باید این تصمیم اشتباه تغییر کند.
علی پور بیان کرد: برخی دیگر از تصمیم های این شورا در دو سال گذشته نیز هیچ گاه اجرایی نشد.
وی عنوان کرد: احداث زیرگذر و رور گذر شهر یاسوج نیز مسکوت مانده و از روند اجرایی آن خبری نیست.
علی پور گفت: دیوارکشی زمین های خام سطح شهر نیز با وجود مصوبه شورا، عملیاتی نشده است.
مکان یکی از پل های عابر پیاده یاسوج که بر روی خیابان مطهری این شهر و روبروی دانشگاه علوم پزشکی ساخته شده همواره مورد اعتراض مردم و رسانه ها بوده است.
در ۵۰۰ متر انتهایی خیابان مطهری، در دو سوی این خیابان، بیشتر سازمان ها و اداره های دولتی قرار دارند که روزانه صدها شهروند برای انجام کارهایشان به آنها مراجعه می کنند.
شعبه هایی از بانک های کشاورزی، صنعت و معدن، ملی و توسعه تعاون در همین محدوده هستند که هرروز تعداد زیادی از مردم به این بانک ها مراجعه می کنند و بخش زیادی از آنها مجبور هستند از دالان خطرناک این خیابان عبور کنند.
سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل منابع طبیعی استان ، اداره آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، اداره کل آب و فضلاب شهری استان، تعاون روستایی، بنیاد مسکن، صنعت و معدن، بازرگانی، اداره کل کار و رفاه اجتماعی، اداره کل فنی و حرفه ای، آب منطقه ای، محیط زیست، صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت پخش فرآورده های نفتی استان هم در همین محدوده ۵۰۰ متری قرار دارند.
سال گذشته یک پل هوایی در یک مکان نامناسب نصب کرده اند که شمار بسیار اندکی از شهروندان ممکن است بتوانند از آن استفاده کنند و سایر مردم به دلیل دوری از آن، خطر عبور از خیابان را می پذیرند و از آن استفاده نمی کنند.
از همین رو این پل هوایی تقریبا بدون استفاده مانده است و معلوم نیست کسی که مکان این پل را تعیین کرده بود با چه توجیهی آن را در این مکان پیش بینی کرده است.

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد