تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۸۹۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید نائب رئیس شورای اسلامی شهر لیکک از حذف مدیران بومی

انتقاد شدید نائب رئیس شورای اسلامی شهر لیکک از حذف مدیران بومی

انتقاد شدید نائب رئیس شورای اسلامی شهر لیکک از حذف مدیران بومی و افزایش بکارگیری مدیران غیر بومی در شهرستان بومی

مسلم 001به گزارش خبرنگار سایت استان، «غلامعلی مویدی» روز یکشنبه در حضور مدیرکل کمیته امداد استان و جمعی از مردم شهرستان بهمئی به شدت از انتخاب و انتصاب مدیران غیر بومی انتقاد کرد این روز‌ها به شدت از افراد بومی حمایت می‌کند و از آقای خادمی استاندار و آقای رحمانی فرماندار شهرستان بهمئی خواست تا از این به بعد در پست‌های مدیریتی از افرادی استفاده کنند که متعلق به شهرستان بهمئی باشند.
«نائب رئیس شورای اسلامی شهر لیکک» افزود: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص انتصاب و بکارگیری نیروهای بومی هر استان و شهرستان در‌‌‌ همان منطقه متاسفانه شاهدیم که بعضی از مدیران کل، اقدام به انتصاب روسای ادارات خود از نیروهای غیر بومی نموده‌اند که با توجه به وجود نیروهای متعهد ودلسوز در شهرستان بهمئی، خلاف سیاستهای دولت تدبر و امید می‌باشد.
«غلامعلی مویدی» در یکی از صحبت‌های خود گفت: از استاندار محبوب و سخت کوش استان خواست تا مدیران کل از نیروهای بومی هر شهرستان استفاده نمایند.
گفتنی است بیش از ۲۲ اداره در شهرستان بهمئی توسط مدیران غیر بومی مدیریت می‌شود و در کمتر از یک ماه گذشته دو مدیر غیربومی در راس اداره راه و شهرسازی و کمیته امداد بهمئی قرار گرفتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    باعرض سلام.به نظرمن مدیران غیربومی خیلی بهترکارمیکنند.چون ما ازمدیران بومی جزطایفه گری چیز دیگه ای ندیدیم.مگه پست های گذشته وحال راندیدیدکه چه حق خورایی کردند. حالا ناراحتی شما ازچیه . تو که هرکی باشه برات فرقی نمیکنه.

  • هم ولایتی گفت:

    سلام خدمت دوست خوبم ازهمه دوستان خواهش می کنم بخاطراینکه بچه های مااستعدادمدیریت کشوری دارندوبتواننددرکشوررشدکننددست ازاین بومی وغیربومی بردارید

پربازديد