تاریخ درج خبر : 1394/07/08
کد خبر : ۵۱۹۰۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی کهگیلویهه و بویراحمد خبر داد

قتل‌های خانوادگی عامل افزایش قتل در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قتل‌های خانوادگی از عوامل مهم در افزایش آمار قتل در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

غلام‌عباس غلام‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت نیروی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد پیشگیری از سرقت بود و سیاست‌گذاری نیروی انتظامی بر مبنای این بود که باید سرقت 5 درصد کاهش داشته باشیم و ما در استان 19 درصد کاهش داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از استان‌های خوب در کاهش سرقت بودیم و در اکثر سرقت‌ها کاهش داشتیم که در شهرستان‌ها متفاوت بود در برخی از شهرستان‌ها 5 درصد و در شهرستان‌‌های دیگر 38 درصد نیز کاهش سرقت داشتیم که در مجموع کاهش سرقت در استان 19 درصد بود.

وی در خصوص جرائم خشن در استان عنوان کرد: در کاهش جرائم خشن در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد 44 درصد کاهش داشته‌ایم.

غلام‌زاده با ابراز تأسف از افزایش قتل‌های خانوادگی در استان افزود: قتل‌های خانوادگی عامل اصلی افزایش قتل در استان است مثلا در یکی از مناطق سه نفر از اعضای یک خانواده توسط یک نفر به قتل رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: در جرائم رسانه‌ای پلیس فتا کارهای خوبی انجام داده که نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است و امسال 75 مورد داشته‌ایم و در سال گذشته نیز همین تعداد بود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به آمار خودکشی در استان اشاره کرد و افزود: خودکشی در کهگیلویه و بویراحمد به 5 درصد کاهش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در چاقو‌کشی و شرارت در استان کاهش داشته‌ایم که نشان از عملکرد خوب پلیس با شرارت دارد.

وی با بیان اینکه همین امروز 50 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شد، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 1690 کیلوگرم مواد مخدر در سطح استان کشف شد.

وی با اشاره به هفته ناجا خاطرنشان کرد: امسال به صورت گسترده 108 برنامه در هفته ناجا داریم که 11 مهرماه هفته آینده آغار می‌شوند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد