تاریخ درج خبر : 1394/07/09
کد خبر : ۵۱۹۰۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

استعفای رئیس ورزش کهگیلویه یا مدرک غیرمرتبط؟

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه به خبر استعفایش در یکی از گروه‌های واتساپی واکنش نشان داد.

 سیدمسعود تقوی‌نژاد که بیش از ۱۶ ماه است با حکم سرپرستی سکان امورات ورزش و جوانان کهگیلویه را به دست گرفته است این روزها وزارت ورزش و جوانان با ماندن وی در مسند این اداره مخالفت کرده است.

گفته می‌شود تقوی‌نژاد مدرکی غیرمرتبط با ورزش و جوانان دارد و این درحالی است که جوانان تحصیل کرده زیادی در رشته تربیت‌بدنی و مرتبط با اداره ورزش و جوانان در شهرستان کهگیلویه وجود دارد، تقوی‌نژاد خود گفته است با  استعفای او موافقت صورت نگرفته است و کارش را در این اداره ادامه می‌دهد.

تقوی‌نژاد از علت مخالفت کسی یا کسانی با استعفای او سخنی به میان نیاورد.

تقوی‌نژاد چند روزی بود که استعفایش را به دست ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد رسانده بود و در محل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه حاضر نمی‌شد تا اینکه خودش در فضای مجازی اعلام کرده است که با استعفای او موافقت صورت نگرفته است و به کارش در این اداره ادامه خواهد داد.

وی گفته است: برای ادامه راه حمایت و یاری همه ورزشکاران را خواهانیم.

یا این وجود اینکه چطور فردی را بر خلاف آئین‌نامه مقررات استخدامی بیش از ۱۶ ماه در سمت سرپرستی یک اداره قرار می‌گیرد؟ سئوالی است که باید از مسئولان ورزش و استانداری کهگیلویه و بویراحمد کرد و اینکه چرا برخی اصرار بر ماندن فردی با مدرکی غیرمرتبط در اداره ورزش و جوانان کهگیلویه دارند؟

منبع:کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمندکارمند گفت:

  مگه باند بازی و پارتی بازیها میزاره که کارشناسان امر ورزش در این نهاد خدمت کنند آیا تقوی قصد خدمت دارد اگر دارد باید در رشته مرتبط خود خدمت کند نه جایی که با زد و بند آمده ورزش شهرستان کهگیلویه که در ورطه نابودی است لااقل نگذارید این تعداد اندک دلسوزی که مانده فراری بشن

  • بسا منتظر امضاء مبارکت برای تمدید کدخدای هستم کاغذ کدخدیم امضاء کردی گفت:

   با سلام
   جناب آقای فرماندارشهرستان کهگیلویه،استان دار محترم کهگیلویه و بویراحمد،مدیر کل محترم ورزش وجوانان
   شما را به خدا و خون شهدا قسم داده ایم چه از آقای تقوی نژاد مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه دیده اید که ایشون را حمایت میکنید،آخه رشته ایشون با جایگاش هم خوانی دارد که ندارد،مدرک تحصیلی ایشون کاردانی دینی عربی میباشد،مدیریت هم بلد نیستن،ورزشی هم نیستن،پس به قولان و چنش قسم…

پربازديد