تاریخ درج خبر : 1394/07/11
کد خبر : ۵۱۹۱۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تبلیغ صدا و سیما برای یک کاندید خاص

شبکه استانی دنا اخیرا اقدام به پخش سخنرانی یکی از ا کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی کرد که با انتقادات زیادی در شبکه های مجازی همراه بود.

شبکه دنا بگونه ای سخنرانی ستار هدایت خواه یکی از محتمل ترین کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را پخش کرد که گویی قصد دارد از وی به عنوان یک چهره تصمیم گیرنده در اذهان القا کند و این در حالیست که بارها استاندار، فرمانداران و مدیران دولتی از نحوه اطلاع رسانی و به اصطلاح پخش ۳۰ ثانیه ای جلسات و صحبت هایشان گلایه داشته اند.

گویا این شبکه استانی سخنان هدایت خواه را تحت عنوان مسئول ستاد مردمی و جبهه انقلاب فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد روی آنتن برده است.

انتقادات در حالی هر روز از شبکه دنا بخاطر بسیاری از برنامه های طنز اهانت آمیز، جهت گیری ها، کپی برداری از سایر برنامه ها، پخش برنامه های تکراری و بی محتوا رو به گسترش است که علاوه بر انتقادات روزافزون به خاطر این مسائل، پخش آگهی عملکرد با دریافت هزینه و بایکوت خبری، چندی پیش سر و صدای زیادی به راه انداخت.

پیرامون عملکرد شبکه استانی دنا بسیاری از کارشناسان فرهنگی – اجتماعی معتقدند این شبکه نتوانسته نسبت به هزینه هایی که از بیت المال دریافت می کند، در خدمت به جامعه موثر باشد و به همین علت در دور افتاده ترین روستاهای استان نیز شاهد ورود ماهواره هستیم.

علیرغم انتقادات مدیران و مسئولان دولتی از رویکرد گزینشی شبکه دنا، تقریبا سایر کاندیداهای انتخاباتی هیچ جایی در خلال برنامه های این شبکه ندارند و اتفاقا برای اولین بار است یک کاندیدای انتخاباتی در این شبکه دیده می شود.

بنظر می رسد اگر همین روند اعمال سلیقه در این شبکه رسانه ملی که هزینه های بالای آن از بیت المال تامین می شود، ادامه یابد اندک مخاطب این رسانه هم بزودی شبکه های دیگری برای خود برخواهند گزید.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مسعود گفت:

  هدایت خواه اومد،حالاصداوسیماخبرداشت که هدایت خواه میاد!!

 • همشهری گفت:

  نه استاندارونه فرمنداران ادبیاتی ندارندکه بخوان از آنهادرصداوسیمااستفاده شود ونه کاری کردن که بخوان درموردآن حرف بزنند بزارید یک نفرکه هم ادبیات خوبی داره وهم کارکرده براستان بیادحرف بزنه

 • ناشناس گفت:

  سلام اولا دکتر هدایت خوا کاندید نمی شود. صداوسیما استان در اختیار آقای زارعی است که برای چهار عدد لامپ روشنائی دعوت می شود

 • احمد گفت:

  مگرنمایندگان فعلی مجلس کاندیدای آینده مجلس نیستند که هرروز به هر بهانه درسیما دیده می شوند.

 • یاری مطلق گفت:

  از جناب اقای دکتر افشارنیا تشکر می کنم که به فرمان مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان که خدمت معظم له بودندلبیک گفتند صدا و سیما قرارگاه مقدم و فعال مقابله با جنگ نرم است اقای هدایتخواه برای مجلس نمی ایند و ایشان کار فرهنگی را ترجیح می دهند و جای ایشان در برنامه های استانی که هیچ در شبکه ملی خالی است وباید به خودمان ببالیم که چنین دانشمندی را داریم

 • جمال گفت:

  آخ یادش بخیر حداقل همش به فاتحه خونی نمیرفت و یه کاری میکرد به خدا خیلی از نماینده فعلی کاری تر و روراست تر بود

  • خداجو گفت:

   خجالت داره اگه استاندار وفرماندار از برنامه فرهنگی انهم توسط فردفرهنگی که اوازه جهانی داره ناراحت میشوند شاید دوستان برای تزلزل پست ومقام خودشان ناراحتند که انشالا باوجود امثال هدایتخواه ازدست میرود ناراحتند

 • ناشناس گفت:

  یه سوال – برنو نماد چیست – نماد جنگ و غرت و خون ریزی است – برنو تفنگ ی آلمانی است

پربازديد