تاریخ درج خبر : 1394/07/12
کد خبر : ۵۱۹۲۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رسوایی پیمانکار جنجالی و سو استفاده های انتخاباتی در حضور آیت الله ملک حسینی

روز چهارشنبه آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه هیئتی از مسئولان استانی و شهرستانی از منطقه محروم زیلایی در دورترین نقطه استان کهگیلویه و بویراحمد هم مرز با استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

13940709000089_PhotoL

در این سفر که معاون عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان بویراحمد و تنی چند از مدیران کل و رؤسای سازمان‌ها نماینده ولی‌فقیه در استان را همراهی می‌کردند مردم مناطق مختلف زیلایی با شنیدن حضور نماینده ولی‌فقیه در استان خود را به وی رسانده و مشکلات را بیان کردند.

13940709000052_PhotoL

مردم زیلایی در این دیدار خواسته‌های خود را برخورداری از آب پایدار، راه مناسب، خطوط تلفن همراه و گازرسانی به روستاها برشمردند.

این سفر خیر و برکت زیادی برای مردم این منطقه در بر خواهد شد و پیگیری برای تسریع در روند پروژه های در دست اجرا یکی از مهمترین دستاوردهای این سفر بود که اهالی نیز این موضوع را تاکید کردند.

13940709000054_PhotoL

یکی از نکات مهم این سفر تکدر خاطر حضرت آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه از سو استفاده های انتخاباتی و بازی با احساسات مردم بود.

این استاد برجسته حوزه‌های علمیه در ادامه با اشاره به موضوع انتخابات و حضور مردم در انتخابات هم گفت: مردم شعور دارند و به هر کس که بخواهند رأی خواهند داد.

وی با انتقاد شدید از کسانی که به اسم رأی با احساسات مردم بازی می‌کنند، افزود: مردم اعم از دختران و پسران تحصیل کرده به پای صندوق‌های رأی می‌روند و اجازه نمی‌دهند کسی با احساسات آن‌ها بازی کند.

رسوایی پیمانکار جنجالی و رسانه هایی که کاسه های داغتر از آش شدند!

 در روستای موشمی مجری برنامه دست به افشاگری زد و گفت پیمانکاری که در این منطقه ۷ کیلومتر جاده را می خواهد آسفالت کند مردم را جمع کرد و گفت این جاده آسفالت نمی شود مگر اینکه قسم بخورید هرجا گفتم رای بدهید تا ظرف ۲۰ روز آن را آسفالت کنم!

پس از سخنان امیری مجری برنامه که در حضور آیت الله ملک حسینی و مسئولان انجام شد، مردم نیز با صدای بلند سخنان وی را تائید کردند که پیمانکار مورد خطاب مجبور به ترک محل شد.

این تمام ماجرا نبود و در روستای بردپهن، پیمانکار مورد حمله واقع شده به نزد مسئولان رفت و با صدای بلند فریاد عدالتخواهی و عدم تبعیض سر داد که این موضوع باعث ناراحتی و واکنش نماینده ولی فقیه شد.

در همین حال نیک اقبالی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و یاری پور فرماندار شهرستان بویراحمد با ارائه آمار از تحوه توزیع اعتبارات در شهرستان بویراحمد از توجه ویژه دولت به منطقه زیلایی و سهم بالای این منطقه در اعتبارات سخن گفتند.

گفتنی است؛ هفته گذشته پیمانکار یاد شده در گفت و گو با یکی از رسانه ها به تبعیض در نحوه توزیع اعتبارات ماده ۱۸۰ سخن گفته بود و بشدت از فرماندار انتقاد کرده بود، اما پس از سه روز مدیرکل راه و شهرسازی در سخنانی به پروژه های راهسازی در زیلایی و پیشرفت آنان اشاره کرده بود که گویا سخنان فدایی با مزاج رسانه حامی پیمانکار جنجالی خوش نیامده بود و بشدت فدایی را مورد نقد و اتهام به سیاسی کاری قرار دارد.

در همین حال یک فعال رسانه ای از ارتباط این پیمانکار با برخی رسانه ها خبر داد و افشا کرد که در سفری که هفته قبل تعدادی از خبرنگاران به زیلایی داشته اند، برخی از خبرنگاران قول داده اندخبرها را به سمتی هدایت کنند که حق با پیمانکار است و وی هم حمایت رسانه ای را جبران خواهد کرد که با افشاگری امیری از اهداف انتخاباتی این پیمانکار و تائید اهالی، بنظر می رسد این سناریو با شکست مواجه شد.

قابل ذکر است؛ کاندیدای مورد نظر این پیمانکار از افرادیست که از وی به عناوین ارزشی و ولایت مدار یاد می شود و گویا متاسفانه چنین افرادی با نزدیکی به افراد هم چهره کاندیداها را خراب می کنند و هم زمینه بی اعتمادی مردم به سایر افراد ارزشی فراهم می نمایند.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پویا گفت:

    منصف باشیم به خدا اصلا مهم نیست چون قبل از آنکه مردم گزینش کنندعده ای برای کل مردم گزینش میکنند. پیمانکار هم اگرهمین امروز نیرو نکاردفردا ریالی گیرش نمی آید.مثل من بدبخت خوبه که نه در مناقصه برنده میشوم ونه طلب ده سال پیش گیرم میاد.لطفاژست مردمی نگیرید.

پربازديد