تاریخ درج خبر : 1394/07/12
کد خبر : ۵۱۹۳۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کشته و زخمی شدن اعضاء تیم کونگ‌فو استان در سانحه رانندگی

در تصادف محور یاسوج – اصفهان ۶ نفر از اعضاء تیم کونگ‌فو استان کشته و زخمی شدند.

سرهنگ سیاهپور فرمانده پلیس راه استان ضمن اعلام این خبر گفت: صبح امروز شنبه ۱۱ مهر ۹۴ ساعت ۱۱ و نیم قبل از ظهر در برخورد شدید یک دستگاه پراید و اتوبوس اسکانیا در محور یاسوج اصفهان ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر نفر زخمی شد.

سرهنگ سیاهپور ادامه داد: دلیل وقوع این تصادف تجاوز به چپ خودروی سواری پراید و تخطی از سرعت مطمئنه است.

سیاهپور گفت: تمامی ۶ نفر سرنشین یک دستگاه پراید که از تیم کونگ‌فو استان بودند در بازگشت از مسابقات تهران  با یک دستگاه اتوبوس برخورد و ۳ نفر از سرنشینان پراید در دم کشته و ۳ نفر دیگر به وسیله اوژانس جاده ای به مراکز درمانی یاسوج منقل شدند.

سیاهپور ادامه داد: این حادثه در کیلومتر ۶۸ شهر یاسوج و در تونل شماره ۵ رخ داد که بیش از آن نقص و مشکلات این تونل طی مکاتبات متعدد به اداره راه و شهرسازی استان اعلام شد ولی تا کنون اقدامی جهت ایمنی این تونل خطرناک انجام نداده است.

از نکات مهم و قابل توجه این تصادف اعزام ورزشکاران استان با خودروی پراید شخصی به مسابقات کشوری و تهران هست که اداره کل ورزش و جوانان استان باید پاسخگو باشد.

در این حادثه مربی تیم ورزشی به عنوان راننده و ۵ نفر دیگر به عنوان سرنشین از تهران عازم یاسوج بودند.

اسامی کشته شدگان این تصادف عبارتند از: ایمان غلام پور ۴۸ ساله، پیمان انصاری ۱۳ ساله و ایمان غضنفری ۱۳ ساله

اسامی زخمی شدگان این تصادف عبارتند از: حافظ ایروانی۱۱ ساله، رضا آشوغ ۱۲ ساله و متین کارگر ۱۳ ساله

محور یاسوج – اصفهان یکی از پرخطرترین محورهای مواصلاتی کشور و استان است که بیش از ۲۵ درصد تصادفات در این محور به وقوع می پیوندد و جهت چهار بانده نمودن این محور ازشهر پاتاوه تا پل قره اقدامی انجام نشده است.

منبع: دنا نما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پرواز گفت:

    ضمن ابراز تاسف بعنوان کسی که در یکی دو رشته ورزشی فعال هستم و تا حد مربی گری ورزش می کنم باید بگویم که متاسفانه اکثر هیات های ورزشی استانمان مدتهاست که به جهت سوء مدیریت رها شده و هیچ یک از مسئولین مربوطه از آنان پشتیبانی و حمایت نمیکنند . و اگر می بینید عده ای نوجوان ورزشکار در یک حادثه دلخراش جان خود را از دست می دهند بدون تردید یکی از دلایل آن می تواند عدم پشتیبانی مالی و مدیریتی اداره ورزش و جوانان استان بوده باشد که براحتی در اعزام ورزشکاران به میادین ورزشی کوتاهی کرده و توپ را به میدان مربیان و روسای هیات ها می اندازند. اگر می بینید رئیس این هیات با ماشین شخصی خود اقدام به اعزام این ورزشکاران کرده است قطعا از یک طرف از روی ناچاری بوده واز طرف دیگر بدلیل عشق و علاقه به حضور این جوانان در میادین ورزشی بوده است که با هزینه شخصی خود این ورزشکاران را اعزام کرده است.

  • ژوبین گفت:

    باعرض تسلیت به خانواده درگذشتگان وطلب شفای عاجل برای مصدومان ازخداوندبزرگ، بایدگفت جان مردم برای مسؤلان علف بهاره که ورزشکاران رابا خودروپراید ان هم به تهران اعزام میکنند که عاقبتی بهترازاین درپی نداره ،

  • قاسم گفت:

    این حادثه مانند بسیاری از حوادث دیگر نتیجه بی تدبیری و بی برنامگی و به طور کلی سوء مدیریت مسئولین در ارائه خدمات به مردم استان می باشد که باز در این حادثه کودکان نخبه ورزشی که از امیدهای خانوادهاشان و همچنین سرمایه استان بودند فدای نالایقی و بی توجهی مسئولین شدند.. واقعا تا کی ما باید هزینه چنین مسئولینی شویم…

پربازديد