تاریخ درج خبر : 1394/07/13
کد خبر : ۵۱۹۳۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ورزشکاران حادثه‌دیده خردسال یاسوجی به دعا نیاز دارند؛ چه کسی پاسخگوست+تصاویر

ورزشکاران کونگ‌فو‌کار مصدوم کهگیلویه و بویراحمدی که از حادثه خونبار تصادف نیمه جان به در برده‌اند اکنون در وضعیت وخیمی قرار دارند.

 

دیروز گزارشی مبنی بر تصادف خونین در محور پاتاوه به یاسوج داشتیم که در این حادثه متأسفانه دو نوجوان ورزشکار به همراه مربی خود جان سپردند.

اما سه سرنشین دیگر هم وضعیت مناسبی نداشته و مرگ و زندگی آن‌ها در دست تقدیر است.

به همین منظور و برای اطلاع از آخرین وضعیت مصدومان حادثه و به دلیل عدم پاسخگویی مسئولان به خصوص مسئول سبک کونگ‌فو با پدر یکی از مصدومان گفت‌وگویی انجام دادیم.

جانباز آشوغ در همین خصوص گفت: طبق آنچه که از مسئولان بیمارستان شنیده‌ایم متین کارگر یکی از مصدومان عمل باز مغزی داشته و همچنان در کما به سر می‌برد.

وی ادامه داد: نفر دوم نیز که حافظ ایروانی نام دارد در کما بوده و رضا آشوغ نیز در حال انجام معاینات پزشکی است.

پدر رضا آشوغ با قدردانی از حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنوز کسی از ورزش به دیدار مصدومان حادثه نیامده‌اند.

وی با قدردانی از مسئولان بیمارستان که با جدیت در حال رسیدگی به وضعیت مصدومان این حادثه هستند، افزود: از مسئولان ورزش و به خصوص سبک کونگ‌فو انتظار داریم که پاسخگوی این حادثه باشند.

آشوغ گفت: تاکنون کسی زیر بار این حادثه نرفته و نمی‌دانیم که چه کسی باید پاسخگو باشد.

در همین خصوص مسئول سبک در گفت‌وگویی کوتاه تنها به این سخن بسنده کرد که ما ساعت 5 عصر از ماجرا خبردار شدیم و پس از آن با قطع کردن موبایل خود دیگر پاسخگو نشد.

حال باید مسئولان جوابگو باشند که این عده ورزشکار نونهال با چه مجوزی و چگونه با خودروی شخصی مربی خود به مسابقات اعزام شده‌اند و چه کسی باید پاسخگوی این واقعه دردناک باشد.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • میلاد گفت:

    اقامن نمیدونم این خبر مال کییه ولی اگه مربوط به 12 مهر هست که امه سرنشینا جان خودشونو از دست دادان که یکیش پسرخاله من بود…واقعا سخته

  • ناشناس گفت:

    واقعا متاسفم برا مسئولان.کی باید پاسخگوی رزمی کاران و ورزشکاران استان باشه.تا کی هم ورزش ما هم استان ما باید بیصحاب بمونه.
    خدا رحمتت کنه استاد عزیزم????

پربازديد