تاریخ درج خبر : 1394/07/13
کد خبر : ۵۱۹۳۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی بازارچه دائمی اقتصاد مقاومتی در یاسوج

بازارچه دائمی اقتصاد مقاومتی یاسوج توسط ناحیه مقاومت بویراحمد راه‌اندازی شد.

دیشب و با حضور سردار یدالله بوعلی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی افتتاح شد.

داریوش مثنوی در این مراسم با بیان اینکه شاکله اصلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بحث حمایت از تولید داخلی است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدامات و برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت است و فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استمرار این رویکرد است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد از اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه مقابله با مشکلات اقتصادی سخن به میان آورد و گفت: اقتصاد مقاومتی برای نخستین بار در دنیا توسط مقام معظم رهبری بیان شد.

مثنوی تاکید کرد: برای مقابله با مشکلات اقتصادی در کشور راهی جز توسل به اقتصاد مقاومتی وجود ندارد و همه باید برای نهادینه کردن این نوع اقتصاد در برابر بحران‌ها به وظیفه خود عمل کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه از اولویت‌های ما در اقتصاد توجه به اقتصاد مقاومتی است، گفت: ناحیه مقاومت شهرستان با تشکیل تعاونی در راستای اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان بویراحمد گام برداشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد ادامه داد: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قریب به سه میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات در بخش اقتصاد مقاومتی به متقاضیان ارائه دادیم.

مثنوی با بیان اینکه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در 5 باب مغازه دایر شده است، گفت: تولیدات این نمایشگاه تولید شهرستان بوده که تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی را دریافت کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی یاسوج به صورت دائمی دایر است، گفت: این نمایشگاه صنایع غذایی، بلدرچین، مرغ و صنایع دستی تولید جوانان این خطه را با 30 تا 35 درصد تخفیف به نسبت قیمت بازار عرضه می‌کند.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد